#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#659Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#478ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
#622“Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Dancing woman." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58cmEstimate: € 75 / 125 -
#290Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant 0,75 ct. J VS1 en bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,55 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond 0.75 ct. J VS1 and set with brilliant cut diamonds with a total weight of 0.55 ct.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#21DelftEen lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#113AsterixEen lot van 70 Asterix strips. Diverse titels en uitgaven. Meerdere 1e drukken en meervoudige exemplaren.
A lot of 70 Asterix comics. Various titles and editions. Multiple first editions and multiple copies.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#445Een ronde art deco tafel.
A round art deco table.No longer availableDim. H. 57, Ø 80 cmEstimate: € 220 / 240