#544
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Femme nue. Technique mixte sur papier. Ours monogramme.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 200/300 -
#321
Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
#276
Een Régence gobelin armstoel. Decor met paradijsvogel en allegorisch tafereel.
Collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,12 ct. et d'un diamant noir de +- 2,12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700/800 -
#652
#539
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#570
#687Orrefors, Sweden
#210
Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.
#12Edgar BijtebierPeriod: 1875 - 1940
#277
Een kortzwaard met vol messingen gevest.
#55
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27,30 gEstimate: € 850/1000