Similar lots by type
-
#581
Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein
Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#508
Een vaas van gekleurd Italiaans glas.
Vase en verre italien coloré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615
Een grote pique-fleurs van paars glas met geaderd motief. In drie delen.
Un grand pique-fleurs en verre violet à motif veiné. En trois parties.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#558Rasteli
Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
Un bol à fruits design en verre italien 'Lattice'. Marqué.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#620
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Val Saint Lambert
Een paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
Un bol à fruits en verre violet sur une grande soucoupe. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 & 33 cmEstimate: € 45 / 60 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#641
Een parfumfles van Booms glas met een merkje.
Un flacon de parfum en verre de Boom avec une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#693
Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.No longer availableDim. H:2-15cmEstimate: € 35 / 45 -
#348
Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#654
Een lot van drie verschillende glazen parfumflesjes met handgeschilderde gouden decoraties.
Lot de trois flacons de parfum en verre différents avec décorations dorées peintes à la main.No longer availableDim. H:11-19cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#564Jan De Winne
“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#446
Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.
Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.No longer availableDim. 112 x 92 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#2Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
Twee kleine etsen. Gesigneerd buiten de plaat. Een met opdracht d.d. 1956 en één genummerd 7/50.
Deux petites gravures. Signées à l'extérieur de la planche. Une dédicacée datée de 1956 et une numérotée 7/50.No longer availableDim. 7.5x6 cm10x13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#105
Een 18 K witgouden armband bezet met witten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#299Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage des polders". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 bcmEstimate: € 300 / 500 -
#563
Een bronzen Boeddha met lamp gemonteerd achteraan.
Un Bouddha en bronze avec lampe montée à l'arrière.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#401
Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#127
“Tijl Uilenspiegel” Bronzen buste.
“Tijl Ulenspiegel” Buste en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9
Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableDim. 3-7cmEstimate: € 60 / 80 -
#48
Een vierdelig koffie- en theestel met houten handvatten op dienblad. Scharnieren van de deksels los. Zilverlaag plaatselijk verdwenen. XIXe eeuw.
Un service à café et à thé de quatre pièces avec des poignées en bois sur un plateau. Charnières des couvercles lâches. La couche d'argent a localement disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 20-33cmEstimate: € 50 / 80 -
#163
Een 835‰ zilveren doopschaal met deksel. Met lint in Belgische driekleur en in originele doos met gekroonde BF. Geschenk vanwege Boudewijn en Fabiola voor de geboorte van een zevende kind.
Plat baptismal avec couvercle en argent 835‰. Avec ruban tricolore belge et dans boite d'origine avec BF couronné. Cadeau de Boudewijn et Fabiola pour la naissance d'un septième enfant.No longer availableDim. 268 gEstimate: € 130 / 150 -
#189Vlaamse School
“De start van de jacht met talrijke personages en dieren in een landschap”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw. Craquelé met lichte verfschade onderaan.
"Le début de la chasse avec de nombreux personnages et animaux dans un paysage". Huile sur toile. XVIIIème siècle. Craquelures avec légers dégâts de peinture en bas.No longer availableDim. 60 x 87 cmEstimate: € 200 / 300