#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#187Een lot van 6 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#354Leonor Fini‘Portret van een kat’, litho, épreuve d’artiste, buiten de plaat gesigneerd.
'Portrait of a cat', lithograph, artist's proof, signed outside the plate.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#531Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 17th century.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#452Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#594Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973‘Landschap’, olieverf op board, getekend V. De Groux met achteraan het opschrift ‘A Mademoiselle Alberta Solvay en souvenir d’un beau jour. Le Mardi 14 Février 1928.
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#596Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 310 x 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Een emaillen reclamebord “Chevron”.
An enamel advertising sign "Chevron".No longer availableDim. 130 x 68 cmEstimate: € 650 / 700