Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Frederique Constant

Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.

A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.
SKU: 3001240220.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #469

    “Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 60cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #470

    Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.

    An 18K yellow gold floral-shaped bracelet set with turquoise.
    No longer available
    Dim. 10,95 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #141
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend Ouline met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #583

    Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.

    A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.
    No longer available
    Dim. Ø 50 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #563
    Fürstenberg

    Een 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.

    A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #203
    Val Saint-Lambert

    Een bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.

    A bonbonnière with lid made of cut crystal, colored red throughout. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #205
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #244
    Jakob Smits

    “Het symbool der Kempen I”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "The symbol of the Kempen I". An etching on paper, signed below the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 25cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #339

    ‘Roeibootje in de reflectie van een boom’, olieverf op doek, verlijmd op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Little rowboat in the reflection of a tree", oil on canvas, glued on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Een Mesopotamisch-Sumerisch kleitablet met spijkerschrift inscriptie op voor en achterzijde. Vermoedelijk Ur III-periode, ca. 100 v.Chr.

    A Mesopotamian-Sumerian clay tablet with cuneiform inscription on front and back. Likely from the Ur III period, ca. 100 BCE.
    No longer available
    Dim. 1,5 x 5 x 4,5cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #546

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More