Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Frederique Constant

Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.

A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.
SKU: 3001240220.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #355
    Vincenzo Bertolotti

    Een porseleinen beeldje van een dame met parasol, bloemenmandje in een hoepelrok, gemerkt Bertolotti Milano. Kleine schilferschade aan enkele bloemetjes.

    A porcelain figurine of a lady with a parasol, flower basket in a hoop skirt, marked Bertolotti Milano. Small chips on some of the flowers.
    No longer available
    Dim. h 24.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #34
    Paul Smolders

    ‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.

    'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.
    No longer available
    Dim. 45 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A pair of 18 K white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and pink tourmaline totaling approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #265
    C. Lamote

    Een lot van 10 foto’s. ‘La Visite Officielle de S.M. le Roi Baudouin au Congo Belge et Au Ruanda-Urundi. Congopresse. 1955.

    A lot of 10 photos. "The Official Visit of H.M. King Baudouin to Belgian Congo and Ruanda-Urundi. Congopress. 1955."
    No longer available
    Dim. 18,5 x 24,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    Leonor Fini

    ‘Portret van een kat’, litho, épreuve d’artiste, buiten de plaat gesigneerd.

    'Portrait of a cat', lithograph, artist's proof, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #669

    Een stuk wit koraal, met vele armen.

    A piece of white coral, with many branches.
    No longer available
    Dim. 24 x 22 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #616

    Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.

    A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.
    No longer available
    Dim. 196 x 127cm & 143 x 99cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #87

    Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.

    A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.
    No longer available
    Dim. h 43 x Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #21

    Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.

    A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.
    No longer available
    Dim. h 35 x l 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.

    An African granary door, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 68 x b 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #357
    Maria Innocentia Hummel

    Een Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.

    A Hummel figurine, girl with carrying bags, bottom marked Goebel.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More