#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met twee briljanten mt een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. GVVS.
#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#255Een lot van 2 Romeinse dobbelstenen uit been gesculpteerd.
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#563FürstenbergEen 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.No longer availableEstimate: € 100 / 150