Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Frederique Constant

Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.

A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.
SKU: 3001240220.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #141
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend Ouline met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #87

    Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.

    A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.
    No longer available
    Dim. h 43 x Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #319
    J. Cornélis

    “Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.

    "Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #485

    Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.

    Pair of lidded vases. Blue and white Chinese porcelain. One restoration at a border.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #411

    Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.

    A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.
    No longer available
    Dim. h 30 x l 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.

    Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 17th century.
    No longer available
    Dim. H.23 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #577

    Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.

    A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.
    No longer available
    Dim. H. 113 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #462

    ‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een reeks van 18 ingekleurde erotische gravures met originele kaft.

    "‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’ – a series of 18 colored erotic engravings with original cover."
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #89
    Fritz Kaiser
    Period: 1891-1974

    “Bloemstilleven in aarderwerken kruik”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life in earthenware jug." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 67 x 57cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136
    Imexcotra

    Een vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.

    A vintage display cabinet by the brand Imexcotra from Aalst.
    No longer available
    Dim. 155 x 100 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More