#550Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant of approximately 0.51 ct. GVVS2.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#260Rado SwitzerlandEen herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.
#546Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#254“Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.
"Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 20 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Een grote vintage onyx asbak.
A large vintage onyx ashtray.No longer availableDim. 10 x 35 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#384Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
A silk painting featuring three Oriental warriors.No longer availableDim. 70 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120