Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Frederique Constant

Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.

A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.
SKU: 3001240220.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #550

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant of approximately 0.51 ct. GVVS2.
    No longer available
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #260
    Rado Switzerland

    Een herenhorloge, model ‘Ceramica.’ 0115203473025. Large. In originele verpakking.

    A men's watch, model 'Ceramica.' 0115203473025. Large. In original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #546

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434
    Pros Putteman

    ‘Barre winter’, olieverf op paneel, getekens Pros Putteman en gedateerd 1982.

    'Harsh winter', oil paint on panel, signed by Pros Putteman and dated 1982.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #569
    Graf von Henneberg Ilmenau

    Een 15-delig porseleinen kobaltblauwe theeset, bestaande uit 6 kopjes en schoteltjes, theekan, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.

    A 15-piece porcelain cobalt blue tea set, consisting of 6 cups and saucers, teapot, sugar bowl, and creamer. Marked at the bottom. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #629
    Alfons Strijbol
    Period: 1927 - 2005

    ‘Hooischoven in de lentezon’, olieverf op doek, getekend A. Strijbol.

    'Hay sheaves in the Spring Sun', oil on canvas, signed A. Strijbol.
    No longer available
    Dim. 39 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.

    A dark oak linen cabinet. Two doors with beautiful carving. Late 19th century. Small damage at the back of the crown.
    No longer available
    Dim. 205 x 146 x 58cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #247

    Een paar aardewerken Art Nouveau, Hasseltse keramieken vazen met florale ornamenten.

    A pair of Art Nouveau earthenware ‘Hasseltse ceramic’ vases with floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #254

    “Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.

    "Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 20 x 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #655

    Een grote vintage onyx asbak.

    A large vintage onyx ashtray.
    No longer available
    Dim. 10 x 35 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #384

    Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.

    A silk painting featuring three Oriental warriors.
    No longer available
    Dim. 70 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Dorothéa Tanning

    ‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.

    "The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 26 x 17.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More