Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Frederique Constant

Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.

A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.
SKU: 3001240220.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #98
    Delvaux Bruxelles

    Een lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.

    A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #138
    Delvaux

    Een design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.

    A designer handbag made of braided leather. Marked.
    No longer available
    Dim. 41 x 32cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #41

    “Pterophylum Scalare”. Een vintage beeld in brons van 2 maanvissen op zwart marmeren sokkel.

    A vintage bronze sculpture of 2 moonfish on a black marble pedestal.
    No longer available
    Dim. h 27 x l 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    “Knightia Alta”. Een visfossiel in steentablet met certificaat. Eoceen, ca 45 miljoen jaar. Origine; Green River Formatie, “Fossil Lake”, Wyoming USA.

    "Knightia Alta". A fish fossil in stone tablet with certificate. Eocene, approximately 45 million years old. Origin: Green River Formation, "Fossil Lake," Wyoming USA.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 11,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 18 K geelgouden broche bezet met drie steentjes.

    An 18K yellow gold brooch set with three small stones.
    No longer available
    Dim. 2,62 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #89
    Fritz Kaiser
    Period: 1891-1974

    “Bloemstilleven in aarderwerken kruik”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life in earthenware jug." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 67 x 57cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #563
    Fürstenberg

    Een 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.

    A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #23

    Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A pair of porcelain vases, circa 1900, both featuring a lady in a gold-colored gown. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354
    Leonor Fini

    ‘Portret van een kat’, litho, épreuve d’artiste, buiten de plaat gesigneerd.

    'Portrait of a cat', lithograph, artist's proof, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een Oud-Romeins bronzen beeldje met vermoedelijke afbeelding van de godheid Mars.

    An ancient Roman bronze figurine depicting the deity Mars.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #483

    Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.

    A cold patinated bronze camel in the spirit of Viennese bronzes.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More