Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met leseren polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.
Frederique Constant

Een rooskleurige roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. ‘Moonface’ referentie: FC 705V4S4. Aangekocht bij Tensen 2016. Met certificaat en in originele doos.

A rosy stainless steel men's watch with leather strap. 'Moonface' reference: FC 705V4S4. Purchased from Tensen in 2016. With certificate and in original box.
SKU: 3001240220.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #699
    Hans Wap

    “Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 49 x 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #245

    Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.

    A cold patinated bronze leopard on a marble base.
    No longer available
    Dim. H. 8 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #576

    Een Engelse stijl mahonie 6-deurs bibliotheek met fineerschade onder aan de zijkanten, een beschadigde hoek rechts vooraan en krassen op het blad.

    An English style mahogany 6-door display cabinet with veneer damage on the bottom sides, a damaged corner on the front right, and scratches on the top.
    No longer available
    Dim. 216 x 180 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.

    A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175

    Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.

    A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."
    No longer available
    Dim. 175 x 118 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Enrique Broglia

    Een deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, Enrique Broglia. Gesigneerd.

    A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.
    No longer available
    Dim. h 24 x 23 x 23 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #446
    Marcel Breuer

    Een vintage replica Wassily chair, het origineel is ontworpen door Marcel Breuer en genoemd naar zijn vriend/kunstenaar Wassily Kandinsky.

    A vintage replica Wassily chair, the original was designed by Marcel Breuer and named after his friend/artist Wassily Kandinsky.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 71 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #233
    Delvaux

    Een zijden sjaal in originele doos.

    A silk scarf in original box.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #656

    Een handgeknoopt tapijt.

    A hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 128 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.

    Lot of silver-plated metal: egg cups, spoons, etc. in five cases.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More