#55Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
#242Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#359
“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Fishermen's Boats." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 17,5 x 23,5cmEstimate: € 40/60 -
#129Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Stadzicht te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#165
Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
#253
Een Duits aardewerken kruik met dodecagram en octagram decor in het reliëf.
#610
Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#162Lucien Frank
“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#246
Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#66
Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
#438
Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.
#352Alfons Strybol
Een portret, olieverf op doek, getekend A. Strybol, ca 1950
A portrait, oil on canvas, signed by A. Strybol, ca 1950No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100/120