Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rotan salontafel. Sletig.

Een rotan salontafel. Sletig.

Une table basse en rotin. Usée.
Dim. 76 x 62 cm
SKU: 2508200379.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #379
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #42

    Een lot van zeven handgeschilderde miniaturen, waarbij enkelen op ivoor. XIXe eeuw.

    Lot de sept miniatures peintes à la main dont quelques sur ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 14 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #97

    Een koeienhuid.

    Peau de vache.
    No longer available
    Dim. l: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253
    Christofle France

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt. In originele dozen (op dienblad na).

    Service à café et à thé quatre piéces et avec plateau. Marque sous la base. Dans les boîtes d’origine (sauf le plateau).
    No longer available
    Dim. h: 10 - 21 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #719
    Georges Van Raemdonck
    Period: 1888 - 1966

    "Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    “Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée datée 1963.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #732

    Een houten hoekkastje met één deur en één lade.

    Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #347
    Rihouet à Paris

    Acht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Huit tasses et soucoupes en porcelaine aux décors de fleurs peints à la main, bordures dorées. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #429

    “Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd O.M.

    “Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Monogrammée O.M.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #514
    Lode Bosmans
    Period: 1925 - 2017

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.

    “Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.
    No longer available
    Dim. 79 x 94 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #362

    Een reeks van zes aardewerken “Falasha”-figuren. Het grootste beeld gerestaureerd.

    Suite de six figures “Falasha” en faïence. La plus grande restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264
    Gies Cosyns
    Period: 1920 - 1997

    “Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970

    “Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #499

    Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.

    Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #366

    Een mahoniehouten armstoel met een lier in de rug.

    Fauteuil en acajou, dossier orné d’une lyre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More