#42Een lot van zeven handgeschilderde miniaturen, waarbij enkelen op ivoor. XIXe eeuw.
Lot de sept miniatures peintes à la main dont quelques sur ivoire.No longer availableDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 400 / 600 -
#97Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Christofle FranceEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt. In originele dozen (op dienblad na).
Service à café et à thé quatre piéces et avec plateau. Marque sous la base. Dans les boîtes d’origine (sauf le plateau).No longer availableDim. h: 10 - 21 cmEstimate: € 400 / 500 -
#719Georges Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966"Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée datée 1963.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#732Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
#347Rihouet à ParisAcht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
#514Lode BosmansPeriod: 1925 - 2017“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380 / 450 -
#366Een mahoniehouten armstoel met een lier in de rug.
Fauteuil en acajou, dossier orné d’une lyre.No longer availableEstimate: € 80 / 120