#348
Een lot messing, bestaande uit een koffiekan, een waterketel een XVIIIe eeuwse vertinde schaal.
#529
Trois gravures sur bois japonaises en couleurs. Représentation des geishas. Fin du XIXème siècle. Quelques taches.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#271
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#475
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#280
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 360 / 450 -
#269
Peinture ancienne représentant un galion anglais. Toile marouflée dans le cadre d’origine. Dégâts.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#548
#389
Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
#578
#536LUCI
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#74Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
Vue de la Kalmthoutse heide . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 50 / 80