Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.
Schatz

Een “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.

Une horloge de navire Royal Mariner dans un boîtier en laiton. En état de fonctionnement et avec clé.
Dim. Ø: 18 cm
SKU: 2906210659.
Category: Klok.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #659
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #88

    Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.

    Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #140

    Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,43 g
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #501

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #570

    Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.

    Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #400

    Een dubbel fotokader van Sterling zilver. Engelse keuren.

    Un double cadre photo en argent sterling. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 17 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #166

    Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.

    Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 98 x 105 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.

    Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.
    No longer available
    Dim. 88 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543
    Colmore

    Een groen glazen designvaas.

    Vase design en verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #245

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,60 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,92 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #192

    Een butlerspiegel met verguld houten kader.

    Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #5

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een camee, kleine robijntjes en pareltjes (2 parels ontbreken).

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée, de petits rubis et de perles (2 perles manquent).
    No longer available
    Dim. 2,02 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.

    Un collier de perles avec des perles d'eau douce rondes et plates.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #618

    Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.

    Trois vases et un pied de lampe en faïence bleue et blanche. Delft et Nimy.
    No longer available
    Dim. h: 20 en 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #232

    Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.

    Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.
    No longer available
    Dim. 187 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More