Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.
Schatz

Een “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.

Une horloge de navire Royal Mariner dans un boîtier en laiton. En état de fonctionnement et avec clé.
Dim. Ø: 18 cm
SKU: 2906210659.
Category: Klok.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #659
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #88

    Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.

    Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #140

    Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,43 g
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #384

    Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.

    Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #344

    Een gietijzeren paraplubak.

    Un porte-parapluie en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #558
    Christiaan Huygens

    Een Friese staartklok, compleet met ornamenten, slinger en gewichten. Recent werk. Met certificaat.

    Horloge murale frisonne dite staartklok, complète avec ornements, balancier et poids. Très belle copie récente.
    No longer available
    Dim. H. 135 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #251

    Twee lampenvoeten van Limogesporselein.

    Deux pieds de lampes en porcelaine de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38
    Lalique

    Een gegivreerd glazen beeldje van een baadster. Onderaan gesigneerd. Minuscuul schilfertje aan een dij.

    Une statue en verre coulé d'une baigneuse. Signée en bas. Minuscule flocon sur une cuisse.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een smeedijzeren paraplustaander.

    Un porte-parapluie en fer forgé.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #291

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h. 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #224

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #287

    Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.

    Deux vases en poterie allemande émaillée vintage.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.

    Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #555
    Kelim

    Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.

    Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. ca 25 m x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #41

    “Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.

    Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More