Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2111170097.
Category: Aardewerk.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #61

    Een schenkkan van meerkleurig Gouds aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Verseuse en faïence polychrome de Gouda à décor de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #288

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 170 / 250
  • #17

    Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.

    Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    Een schotel van blauw en wit aardewerk met personages en een wapenschild in het decor.

    Plat en faïence bleue et blanche décoré de personnages et d’un écusson.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #63
    Henriot, Quimper

    Een dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.

    Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.
    No longer available
    Dim. b: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #48
    Slack & Brownlow, Manchester

    Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.

    Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Flesvaas met sang-de-boeufglazuur met gouden decoraties.

    Gourde en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf et à décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #138

    Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.

    Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #77
    Auguste Moulin & Cie.

    Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #33

    Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #131

    “Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.

    “Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #182
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    Drie etsen van herenportretten in een kader. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Trois eau-fortes de portraits d'hommes encadrés. Tous signés hors planche.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #373

    Vijf schelpen en een koraal.

    Cinq coquilles et un corail.
    No longer available
    Dim. 215 x 138,5 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #337

    Vier lamparmaturen van zilvergepatineerd smeedijzer, versierd met geslepen glazen bloempjes en blaadjes.

    Quatre armatures de lampe en fer forgé argenté, avec une décoration de fleurs et feuilles en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #176

    Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.

    Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)
    Estimate: € 500 / 800
  • #315
    Alice Van Meirvenne

    “Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #313

    Een paar XIXe eeuwse wheelback chairs. Licht afwijkende modellen.

    Deux chaises wheelback du XIXième siècle. Modèles différents.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203
    Capodimonte

    Een groep met sater en bacchante naar Clodion. Monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt met de gekroonde N in blauw en “Clodion” in reliëf.

    Un groupe de Sâtres et Ménades d'après Clodion en porcelaine blanche monochrome. Marque à l'arrière avec un N couronné et "Clodion" en relief.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #221

    “Godheid”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Divinité". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #322

    Een eikenhouten wandconsole met twee laden.

    Console en chêne ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    Henri Pieter Edward Rul
    Period: 1862 - 1942

    “Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd

    "Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #89

    Een lage gebakvitrine van gesculpteerd en gedraaid hout.

    Vitrine à gâteaux basse en bois sculpté et tourné.
    No longer available
    Dim. b: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More