Similar lots by type
-
#711
“De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.
“Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#914
Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met de drie Handen met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant La Mère de Dieu aux trois mains. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#923
Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met kind met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#978
Balustervaas van Chinees porselein in grijs crackleware met een drakendecor in relief. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine en crackleware grise à décor de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#657
Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#939
Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.
Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#551
Een langhalsvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken en guirlandes. Merk “Da Ming Xuande Nian Zhi” in twee concentrische cirkels in blauw onder glazuur onder de basis.
Vase à long col en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et de guirlandes de fleurs. Marque “Da Ming Xuande Nian Zhi” dans deux cercles concentriques en bleu sous couverte.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#620
Drie verschillende artisanale halssnoeren van hout.
Trois colliers artisanaux en bois.No longer availableEstimate: € 45 / 80 -
#932Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de saphirs de différentes couleurs ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#211Cormann & Cie.
Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.
Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 64 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#394Baron
“Atlantahotel te Parijs”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Hôtel Atlanta à Paris”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#10
Een lot van twee broches bezet met ivoren reliëfjes, een gouden speld met parel en een ivoren armband.
Lot de deux broches serties de petits reliefs en ivoire, une épingle en or avec perle et un bracelet en ivoire.No longer availableDim. spelt: 3,23 gEstimate: € 150 / 200 -
#1057
“Meisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips.
“Fille”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1130
Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.
Paire de vases de jardin en terre cuite.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200 / 240