Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Russisch feesticoon met een verzilverde en deels geëmailleerde riza.

Een Russisch feesticoon met een verzilverde en deels geëmailleerde riza.

Icône de fête russe. Riza argentée et partiellement émaillée.
SKU: 1403170915.
Category: Icoon.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #915
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #914

    Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met de drie Handen met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.

    Icône russe représentant La Mère de Dieu aux trois mains. Riza argentée et partiellement émaillée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #923

    Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met kind met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.

    Icône russe représentant la Mère de Dieu. Riza argentée et partiellement émaillée.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #711

    “De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.

    “Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.
    No longer available
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #894
    Jean-Michel Chauband

    “Marianne”. Litho. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd en gedateerd buiten de plaat 144/200 en 1983.

    “Marianne”. Litho. Signée dans la et hors planche et numérotée 144/200 et datée 1983 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #828

    Een paar olifantjes van gesculpteerd hout met ivoren details.

    Paire d’éléphants en bois sculpté aux détails en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1075

    “Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.

    “Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #905

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.

    Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12; 7 & 4 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #656

    Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1081

    “Jongetje met bloem”, “Jongen met hoed” & “Mandolinespeler”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt van A&E Muller. Omstreeks 1900.

    “Petit garçon à la fleur”, “Garçon au chapeau” et “Joueur de mandoline”. Trois statuettes en porcelaine polychrome. La première avec la marque A&E Muller. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #823

    Een lot zwart Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met handgeschilderde bloemendecors.

    Un lot de trois vases en verre de Boom, décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Een grote pijp op wieltjes van gepolychromeerd en gedraaid hout. Als souvenir meegenomen uit Sarajevo.

    Grande pipe sur roulettes en bois tourné polychrome. Souvenir de Sarajévo.
    No longer available
    Dim. L 135 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1032
    Porzellanfabrik E&A Müller

    Een paar siervazen op voet van deels gepolychromeerd biscuit, versierd met een reliëfdecor van engeltjes met bloemenmanden. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases décoratifs sur socle en biscuit partiellement polychrome décorés en relief d’angelots et de corbeilles fleuries. Vers 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #634

    “Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****

    “Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****
    No longer available
    Dim. 76 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #728

    Een Russische icoon “Moeder Gods van Smolensk”. Met verzilverde riza.

    Icône russe représentant la Mère de Dieu de Smolensk. Riza argentée.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #770

    Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.

    Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More