Similar lots by type
-
#711
“De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.
“Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#915
Een Russisch feesticoon met een verzilverde en deels geëmailleerde riza.
Icône de fête russe. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#914
Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met de drie Handen met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant La Mère de Dieu aux trois mains. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 200/280
Other lots in this auction
-
#1067Val Saint-Lambert
Een lampenvoet van lichtgroen kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal vert clair. Avec marque.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/40 -
#652
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#651Cerabel
Een reeks van vijf dienblaadjes van meerkleurig porselein met een decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Baudour.
Cinq petits plateaux en porcelaine multicolore avec un décor fleuri. Marqués en dessous. Baudour.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120/160 -
#490Lima
Een handtasje en twee verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren met zakjes en één gsm zakje. Artesania Mujer Matsigenka.
Petit sac à main et deux colliers aux petits sacs et un sac à portable. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#952Scandalli
Een oude Italiaanse accordeon, versierd met inlegwerk en met ivoren toetsen. Eerste helft XXe eeuw.
Ancien accordéon incrusté aux touches en ivoire. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#536
Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#434E. Toufin (?)
“Voetbrug over een gracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902 (?).
“Pont piéton au dessus d’une fleuve”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1902 (?).No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#858Demeyer
Een schaaltje van blauw glas met een geëtst decor. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Petit plat en verre bleu à décor à l’eau forte. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#22
Een lot van vijf oude grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij de beurs, de rede, het Hanzehuis, de Carolus Borromeuskerk en de vismarkt.
Un lot de cinq gravures en relation avec la ville d’ Anvers - La Bourse, la Rade, la Maison Hanséatique, l’église Carolus Borromeus et le marché aux Poissons.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#372
Een rechthoekige spiegel met ajourwerk.
Un miroir rectangulaire au cadre ajouré.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#29
“The Lightning Express trains” & “A Midnight race on the Mississippi”. Twee litho’s door Currier & Ives.
“The Lightning Express trains” et “A Midnight race on the Mississippi”. Deux lithographies par Currier & Ives.No longer availableDim. 27 x 44 cmEstimate: € 80/120