#915Een Russisch feesticoon met een verzilverde en deels geëmailleerde riza.
#711“De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.
“Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 100 / 160
#954“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
#401Een olifant van met leder bekleed hout.
#739Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#389Een spiegel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl naar aanleiding van een jubileum.
Miroir en chêne sculpté de style renaissance commémorant un jubilé.No longer availableDim. 106 x 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#714Twee kleine schilderijen met resp. een winters landschap en een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Beide gesigneerd. Resp. Verkerk en Slootmaeckers.
Deux petits tableaux représentant respectivement un paysage hivernal et une nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signées Verkerk et Slootmaeckers.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#635MexicoTwee verschillende artisanale halssnoeren van hout en halfedelstenen.
Deux colliers artisanaux en bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
“Composition abstraite”. Techniques mélangées sur panneau. Porte un monogramme P.O.No longer availableDim. 72 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#251Een paar kompassen, waarvan één in houten kistje.
Deux boussoles, dont une avec coffret en bois.No longer availableEstimate: € 80 / 150