Similar lots by type
-
#711
“De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.
“Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#923
Een Russisch icoon met een afbeelding van de Moeder Gods met kind met een verzilverd en deels geëmailleerde riza.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#915
Een Russisch feesticoon met een verzilverde en deels geëmailleerde riza.
Icône de fête russe. Riza argentée et partiellement émaillée.No longer availableEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#738
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1032Porzellanfabrik E&A Müller
Een paar siervazen op voet van deels gepolychromeerd biscuit, versierd met een reliëfdecor van engeltjes met bloemenmanden. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Paire de vases décoratifs sur socle en biscuit partiellement polychrome décorés en relief d’angelots et de corbeilles fleuries. Vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#419
Zes grafische werken met betrekking tot Antwerpen, waarbij een gravure met de rede van Antwerpen, twee litho’s met de Gildenhuizen en het Stadhuis en drie Engelse prenten met twee maal de Eiermarkt en een keer de Kathedraal.
Six oeuvres graphiques en relation avec la ville d’Anvers. Une gravure représentant la rade, deux lithographies des maisons de Gildes et l’Hôtel de Ville, et trois estampes anglaises de la Cathédrale .No longer availableEstimate: € 30/60 -
#275
Twee verschillende zwart gepolijste slavenarmbanden van hout.
Deux bracelets d’esclave en bois noirci.No longer availableDim. 84,20 gEstimate: € 40/80 -
#409
Een paar ovale porseleinen hoogreliëfs met personnages. Gemerkt met zwaarden in blauw onder glazuur. Begin XXste eeuw.
Deux alto-relievos de forme ovale en porcelaine. Marqués avec des épées bleus en dessous. Début XXième siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#15Dupont
Een verzilverd metalen aansteker. We voegen er een kleinere aansteker van het merk Zaima aan toe.
Allumeur en métal argenté. Nous ajoutons un plus petit allumeur de la marque Zaima.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#937
Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.
Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#888
“Vrouwelijke jager met haar honden”. Een groep van gepolychromeerd zamak op een sokkel van wit en zwart marmer. Het gezichtje van ivoirine. Tijdperk art deco.
Dame allant à la chasse avec ses deux chiens. Groupe en régule polychrome sur socle en marbre blanc et noir. Visage en ivoirine. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#598
Een vaas van Satsuma porselein met een decor van personages. XIXde eeuw.
Vase en porcelaine de Satsuma à décor polychrome et doré de personnages dans un paysage. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500/600 -
#329Albert Saverys
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 101/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Litho signée Roger Hebbelinck et numérotée 101/350 hors planche.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#875
Twee verschillende vazen van Imariporselein op messingen voet, waarbij één als olielamp en de andere gemonteerd op elektriciteit.
Deux vases en porcelaine d’Imari sur base en laiton, dont un monté en lampe à huile, l’autre monté à l’électricité.No longer availableDim. h: 42 & 34 cmEstimate: € 80/100 -
#7Auguste Moreau
“De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.
“La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200