#164De Meyer“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#294Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/20 buiten de plaat.
"Voiliers". Une gravure. Signée et numérotée 6/20 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113Val Saint Lambert“Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#165“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
"La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#379R. Van Oppen“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#613Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
#62Paul PermekePeriod: 1918“Een winters landschap in de ochtend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Un paysage d'hiver le matin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
Deux têtes de pipes, l'un avec un cheval et un chien sculptés et l'autre avec une tête sculptée.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359Franz De Vadder“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#284G. Ederaad“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de tourbe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cm -
#30Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp van +- 0,15 ct en fijne pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,15 ct et de perles fines.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 380 / 450