Other lots in this auction
-
#607
Een gepolychromeerd houten zonnemasker. Bwa, Burkina Faso.
Un masque solaire en bois polychrome. Bwa, Burkina Faso.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448
Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
Un bouddha debout en bronze doré sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 58 cm (m.s.)Estimate: € 100 / 120 -
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeves nabij een bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes près d'un pont". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#312
“Sinatra & Count basie”, “Whitesnake live at the Lyric”, “Bono & the Edge”. Fine art photography, limited edition. Genummerd 001/495, 001/495 en 002/495.
"Sinatra & Count Basie", "Whitesnake Live at the Lyric", "Bono & the Edge". Photographie d'art, édition limitée. Numéroté 001/495, 001/495 et 002/495.No longer availableDim. 25 x 17 cm, 25 x 40 cm & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#308
“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
"Un masque passeport". Une tête en bois du Congo.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#267
Een XVIIIe eeuws gebeeldhouwd engelenkopje, omgebouwd tot kleine console.
Une tête d'ange sculptée du 18ème siècle, transformée en petite console.No longer availableDim. 20 x 38 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#218
Een bordje van blauw en wit aardewerk met een decor van een pioenentuil. Delft, XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence bleue et blanche à décor d'une plume de pivoine. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56
Een gefineerd toilettafeltje met een spiegel onder het blad en met een lade. Eén biesje aan de zijkant beschadigd.
Une coiffeuse en placage avec un miroir sous le plateau et un tiroir. Une garniture sur le côté est endommagée.No longer availableDim. 62 x 52 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#180
Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350 / 400 -
#501
Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw en wit decor versierd met bloemen en tempelleeuwen.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de lions du temple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260 / 300 -
#92Val Saint-Lambert
Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 65 / 100