#408
Twee houten sculpturen van monniken.
#456
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#150
Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600/700 -
#681
“Jachthond”. Beeldje van verguld en gepatineerd brons op ovale marmeren sokkel.
"Chien de chasse". Statuette en bronze doré et patiné sur un socle ovale en marbre.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 35/45 -
#534Jos De Swerts
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Een verlengbare tafel met tapse poten.
#236
Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
#480
Un bracelet souple en or jaune 18 ct serti de diamants d'un poids total de +- 8,59 ct Un modèle de Roberto Demeglio.No longer availableDim. 13,95 gEstimate: € 1600/1800 -
#498
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
#553
Pendule de style Louis XV d'après l'exemple de Boulle. Chiffres romains noirs. Mouvement allemand. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#184
Een lot van drie hertengeweien op muurplaat. Eén beschadigd.
Lot de trois bois de cerf sur plaque murale. Un endommagé.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 80/120