Similar lots by type
-
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#177Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#187Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.No longer availableEstimate: € 130 / 180
Other lots in this auction
-
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9Leon SarteelPeriod: 1882 - 1942“Meisjesportret”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200 -
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
Une paire de supports pour plantes en bois plaqué avec des bras incrustés.No longer availableDim. h: 86; Ø: 42 cmEstimate: € 240 / 260 -
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#779Capodimonte“De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Notenhouten sokkel.
Un socle en noyer.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#642Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220 / 280 -
#488Een vaas van Chinees porselein met een famille-noiredecor van bloemen en vissen.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille noire aux fleurs et poissonsNo longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#669“Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
“Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#308GloriaEen mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25 / 35


