Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.

Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.

Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.
Dim. 35 x 28 cm
SKU: 2408210087.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #265

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en toermalijn met een gezamenlijk gewicht van +- 6,25 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de tourmaline d'un poids combiné de +- 6,25 ct.
    No longer available
    Dim. 8,47 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #448

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4& cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm Ø: 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #323

    Twee glazen coupes jaren zestig.

    Deux coupes en verre des années 60.
    No longer available
    Dim. 31 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #275

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une émeraude de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #642
    Albrecht Dürer

    “Kalvarie met de drie kruisen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Oude druk, uitgesneden en ingelijst.

    Calvaire aux trois croix. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche. Estampe ancienne, découpée et encadrée.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #7

    Groepje van meerkleurig Saksisch porselein, onderaan gemerkt.

    Petit groupe en porcelaine de Saxe polychrome, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 18 X 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Joris Olyslaegers

    “Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.

    “Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #331
    Lladro

    “Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.

    Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16,5 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #422

    “Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.

    Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 59 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #474
    Karel Demel
    Period: °1942

    “Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 27/130 buiten de plaat.

    “Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '92 et numérotée 27/130 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #465

    Acht zilveren munten waaronder: 5 F. Léopold II, 250 FB Boudewijn, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987 samen 196,35 g. en één Canadese munt 1983.

    Huit pièces en argent dont : 5 F. Léopold II, 250 FB Baudouin, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987, ensemble 196,35 g. et une pièce canadienne 1983.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More