#469Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.
#549Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#88Een bronzen meisjesbuste in art nouveaustijl naar een werk van Moreau.
#495Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de pierres fantaisie.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#147“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
#96Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
#210Een 18 K geelgouden ring met pareltjes.
#192Een gebeeldhouwde eikenhouten trumeau versierd met leeuwenkoppen en getorste zuilen.
Un trumeau en chêne sculpté à décor de têtes de lion et de colonnes torsadées.No longer availableDim. 153 X 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#185Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes.
#134“Geanimeerd landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Op te frissen.
Paysage animé. Huile sur toile marouflée. A rafraîchir.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 K sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 280 / 350