#461Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige scènes in het decor.
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
#24Twee miniaturen met damesportretten, de éne van Maria Leczinska. Beide gesigneerd.
Deux miniatures avec portraits féminins, dont une par Maria Leczinska. Les deux signées.No longer availableDim. 7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
#267Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.
#433Een sierschotel van Imariporselein. Tijdperk Meiji.
#89Twee wandversieringselementen op doek in de stijl van de XVIIIde eeuw. Wellicht einde XIXde eeuw. Het ene met putti, het andere met een idyllische scène. Slijtage.
Deux décorations murales sur toile dans le goût du XVIIIe siècle. Peut-être fin XIXe. L'une avec des putti, l'autre avec une scène idyllique. Usures.No longer availableDim. 74 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
#485Een 9 K geelgouden slavenarmband.
#617Twee gebeelldhouwde hoofdjes van Afrikaans ivoor.
Deux têtes africaines en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80