Other lots in this auction
-
#72Santiago CarbonellPeriod: °1960“Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.
“Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.No longer availableDim. 54 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#244E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#382“Landschap”. Aquarel op board. Draagt handtekening ‘Diesner ‘90.
Paysage. Aquarelle sur panneau. Signé Diesner '90No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 x 1948“Antwerpen”. Een voorontwerp voor een affiche. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Anvers”. Projet d'affiche. Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 350 -
#159Henri HeyligersPeriod: 1877-1967“Moeder met kinderen in een landelijk interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère avec enfants dans un intérieur rural. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 73 cmEstimate: € 500 / 600 -
#56Een grote wandkapstok met spiegeltje en aan weerskanten een paraplustaander met metalen bodem. Centraal een deurtje en een lade.
Un grand porte-manteau mural avec miroir et porte-parapluie avec un fond en métal des deux côtés. Une porte et un tiroir au centre.No longer availableDim. 195 X 86 X 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#275Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une émeraude de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 450 / 550 -
#237CapodimonteEen meerkleurig aardewerken wandvaas in de vorm van een engel. Italiaans werk. Schilfer aan het voetje.
Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 35 -
#157Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#409“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50 / 80 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un cabochon central de rubis de +- 2 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#246Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.
Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 131 x 52 cmEstimate: € 100 / 120

