Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.

Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.

Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.
Dim. 35 x 28 cm
SKU: 2408210087.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #487

    Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.

    Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #565

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.

    Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #650

    Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.

    Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.
    No longer available
    Dim. 52 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #430

    Een geelgouden munt van 50 ecu. 900‰. 1987. Karel V.

    Une pièce de 50 écus en or jaune. 900‰. 1987. Charles V.
    No longer available
    Dim. 17, 27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #11

    Een vaas, een siercoupe en een schaal van gekleurd Muranoglas.

    Un vase, une coupe décorative et un bol en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. 31 & 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434

    “Drie geisha’s in een landschap”. Ingekleurde Japanse houtsnede. Enige vochtschade.

    Trois geishas dans un paysage. Gravure sur bois japonaise colorée. Quelques dégâts d'humidité.
    No longer available
    Dim. 38 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #697

    Een clown en een asbak van Muranoglas.

    Un clown et un cendrier en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 6 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #424

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.

    “Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #638

    Een asbak/ vide-poche van malachiet.

    Un cendrier/vide-poche en malachite.
    No longer available
    Dim. 25 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #183
    Samuel Marti, Paris

    Een schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.

    Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #623

    Een grote Chinees porseleinen groep met diverse bloemen in een bloempot. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Un grand groupe en porcelaine de Chine avec diverses fleurs dans un pot de fleurs. Marqué en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een vintage houten meubeltje met roldeurtjes.

    Un meuble vintage en bois avec des portes roulantes.
    No longer available
    Dim. 93 x 125 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More