Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Russische icoon met een afbeelding van de Moeder Gods van Kazan en Heiligen bij Christus aan het kruis. XIXe eeuw.

Een Russische icoon met een afbeelding van de Moeder Gods van Kazan en Heiligen bij Christus aan het kruis. XIXe eeuw.

Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan et des saints entourant le Christ crucifié. XIXe siècle.
Dim. 35 x 30 cm
SKU: 2405160683.
Categories: Icoon, XIXe eeuw.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #683
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #106

    Een ronde mahoniehouten tafel op een centrale gebeeldhouwde vierpoot. XIXe eeuw. Verlengbaar maar zonder verlengbladen.

    Table ronde en acajou sur pied centrale à quatre volutes. XIXe siècle. Allongeable, mais sans allonges.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en kalligrafische tekens. Eén met randschilfer. Medio XIXe eeuw.

    Deux vases balustres en porcelaine de chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de calligraphie. Un éclat. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #134
    N. Dofris (?)

    “De wandelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage boisé au baladeur”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 58 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #194

    Een eikenhouten eendeurskast met gemoulureerde panelen. XIXe eeuw.

    Meuble à une porte en chêne aux panneaux moulurés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #752

    Een paar halfronde wandtafels van gefineerd hout in Engelse stijl. XIXe eeuw.

    Paire de consoles demi-lunes en bois de placage de style anglais. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #46

    Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.

    Table à jeux en acajou. Abattant recouvert de feutre. XIX” siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een klapsecretaire van wortelfineer met opzet in Georgian stijl. Onderaan drie grote onder twee kleine laden, het opzet met twee paneeldeuren boven twee kleine schuifblaadjes en bovenaan met een gebogen en gebroken fronton. XIXe eeuw. Slijtages en manco’s.

    Secrétaire à deux corps à abattant en placage de ronce de noyer. Le bas ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, le haut à deux vantaux. Deux petits tirettes en ceinture. Fronton en arc brisé avec un toupie dans le centre. Style Georgian du XIXe siècle. Usures et petits manquants.
    No longer available
    Dim. h: 240 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #54

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #455

    Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 30à
  • #441

    Een paar penseelkokers van Chinees porselein, versierd met een personage en kalligrafische tekens. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Gerestaureerd.

    Paire de cylindres à pinceaux en porcelaine de Chine décorés d’un personnage et de caractères. Marque sous la base. XIXe siècle. Restaurés.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #586

    Een tweedeurs kussenkast van gefineerd hout. XVIIIe eeuw.

    Armoire à coussins à deux portes en bois de placage. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 154 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #596

    Een hoge klapsecretaire met twee maal zes laden naast twee deurtjes. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant haut ouvrant à deux fois six tiroirs à côté de deux petites portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.

    Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #417

    Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.

    Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de acht onsterfelijken in het gezelschap van mythologische dieren. Onderaan met Qianlong stempel. Omstreeks 1900.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #206

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #643

    Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #443
    K. Overstrijd, La Have

    Een schouwpendule van roze marmer en brons met een geëmailleerde wijzerplaat. Werk te reviseren. XIXe eeuw.

    Pendule à colonnes en marbre rose et bronze. Cadran en émail blanc. A réviser. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #377

    Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.

    Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #707

    “De kruisafneming”. Een bas-reliëf van gesculpteerd lindenhout met onderaan een wijwatervaatje. XIXe eeuw.

    “La descente de la croix”. Bas relief en tilleul sculpté, le bas formant bénitier. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #747

    Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.

    Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #109

    Een XIXde eeuws reliekschrijn.

    Reliquaire encadré contenant des reliques de dizaines de saints.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #738

    Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.

    Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #91

    Een eivormige dekselpot van blauw en wit porselein, gedragen door drie heraldische leeuwen van brons. Onderaan gemerkt. We voegen er twee gelijkaardige eieren van blauw en wit porselein op koperen voet aan toe.

    Trois oeufs en porcelaine bleue et blanche, aux montures en bronze doré. L’un formant milieu de table couvert, porté par des lions héraldiques. Frétel en forme de couronne. Les deux autres décorés d’oiseaux perchés sur des branches fleuries.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #669
    Vlaamse School

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #574
    Belnori (?)

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #546

    Een Oosters, handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #733
    E. Bacon & Co., Grimsey

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #781

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #28

    Een olielamp van geïriseerd glas en koper op een voetstuk van arduin en brons. Tijdperk art nouveau.

    Lampe à huile en verre irisant et cuivre. Base en pierre et bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #470

    Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #63
    Val St. Lambert

    Een karaf met zes aperitiefglazen van kleurloos geslepen kristal, versierd met een verguld decor van druivenranken. Stop manco.

    Carafe et si verres en cristal taillé incolore, décorés d’une frise de vignes dorée. Le bouchon manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #293

    Een messingen tafelklok op vier voluutpoten. Gedreven wijzerplaat met geëmailleerde Romeinse cijfers in zwart op wit. Naar Engels voorbeeld. Met sleutel en slinger.

    Pendule de table en laiton sur quatre pieds volutes. Cadran repoussé aux chiffres romains en noir sur blanc. D’après les exemples anglais. Avec clef et balancier.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #506

    Een klapsecretaire van notenhout met twee kleine boven drie grote laden. Achter het klapblad diverse kleine laden en opbergvakken. Engelse stijl.

    Secrétaire à abattant en noyer ouvrant à deux petits et trois grands tiroirs. Derrière l’abattant plusieurs petits tiroirs et cages. Style Georgian.
    No longer available
    Dim. b. 89 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #65

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More