Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.

Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.
Dim. H.86 cm
SKU: 1804230682.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #682
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 6000 / 8000
  • #110

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.
    No longer available
    Dim. 3,04 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #380

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.

    An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.
    No longer available
    Dim. 9,04 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #425

    Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.

    An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".
    No longer available
    Dim. h: 28 en 9,5 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #617
    Mossi

    Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.

    An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #269

    Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.

    An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.

    Queen Anne armchair by provenance Axel Vervoordt with custom cover.
    No longer available
    Dim. H: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #610

    Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.

    Une montre de poche art déco en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #419
    Dominique Van Osta
    Period: 1959

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.

    “Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 78 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #496

    Een eiken houten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 93 x 131 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #257

    Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.

    A vase in porcelain decorated with cats, titled "The vase of the imperial cats". Edition Franklin Mint.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Roger Borgluw(?)

    “CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.

    “CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More