Other lots in this auction
-
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000 / 8000 -
#110Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 750 / 850 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#425Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. h: 28 en 9,5 cmEstimate: € 125 / 175 -
#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#269Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.
Queen Anne armchair by provenance Axel Vervoordt with custom cover.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#610Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#419Dominique Van OstaPeriod: 1959“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.
“Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.No longer availableDim. 78 x 69 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 93 x 131 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
A vase in porcelain decorated with cats, titled "The vase of the imperial cats". Edition Franklin Mint.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
“CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35 / 45

