Similar lots by type
-
#695
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208
Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.No longer availableDim. H: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Maho voor Georges Mathias
Vintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.
Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.No longer availableDim. h73,5cm x b44,5cmEstimate: € 275 / 300 -
#333
Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97
Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50 / 80 -
#498
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300 -
#188
Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.
Une paire de lustres vénitiens aux accents dorés.No longer availableDim. (H: 80 cm) x 2Estimate: € 120 / 200 -
#197
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#76
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#576
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#325
Lampje, uil op boeken van porselein.
Lampe, chouette sur livres de porcelaine.No longer availableDim. h24cmEstimate: € 40 / 60 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120 / 200 -
#221
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#677Judeco Belgium
Tafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Romain Steppe
“La Côte Flamande.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"La Côte Flamande." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#613
Chinees porseleinen potten, waarvan bij 1 deksel ontbreekt, alsook beschadiging bodem. Tafereel met 4 dames, en tafereel vogel op tak.
Pots en porcelaine de Chine, dont 1 couvercle manque, ainsi que des dommages au fond. Scène avec 4 dames, et scène d'un oiseau sur une branche.No longer availableDim. h31cm x b22cmEstimate: € 40 / 60 -
#534
Een beeld van polyester, met voorstelling van Graaf Dracula.
Une statue en polyester, représentant le comte Dracula.No longer availableDim. H. 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#195
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct et de saphirs jaunes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500 / 600 -
#304
Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275
Klein gietijzeren vogelbadje.
Petit bain d'oiseau en fonte.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#660
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Divan de gynécologie vintage en métal, réglable.No longer availableDim. h83 x l182 x b49,5cmEstimate: € 80 / 100 -
#156
Een grote notenhouten en wortelhouten tweedeurskast. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Une grande armoire à deux portes en noyer et ronce. Style Louis XV, XIXe siècle.No longer availableDim. 231 x 165 x 66cmEstimate: € 100 / 150 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932
“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160 / 180