#5Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
#395Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.
#131Val Saint Lambert.Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#534Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
A patinated bronze bust of a lady with a hat on a marble base. Signed "Alphonse Piquemal".No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 225 / 275 -
#691Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#336Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400