#453Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#381Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.
A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.No longer availableDim. h 23 & Ø 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#213Atelier SedapEen paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.
A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
#297Siemens - SchuckertEen vintage jaren ‘50 handdroger. Gerestaureerd en een werkende staat. In twee tinten blauw.
A vintage 1950s hand dryer. Restored and in working condition. In two shades of blue.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#313Willy VandersteenEen lot van 4 Suske & Wiske strips, vroege edities, met bijgevoegd De Zingende Aap van Jommeke en Het Lodderhoofd van Nero.
A lot of 4 Suske & Wiske comics, early editions, with a Jommeke and Nero added.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#275Val Saint LambertEen kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
#372Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
A green glass vase with 3 round protrusions.No longer availableDim. 40,5 x Ø 20 cmEstimate: € 75 / 125