#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#211Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.
A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 225 / 275 -
#110Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 750 / 850 -
#37Een bronzen plaquette met de voorstelling van de moord op Willem van Oranje.
A bronze plaque depicting the assassination of William of Orange.No longer availableDim. 18,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
#639Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#254Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#605Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 75 / 125