#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#618Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
#510Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#123Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#428Willy CeysensPeriod: 1929-2007Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 35 / 70 -
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#616Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
#525Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 3,0 gEstimate: € 200 / 250