#385“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.No longer availableDim. 20 x 15 x 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#443Jan SandersPeriod: °1936“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#512Joan Miro“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#226Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.
Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.No longer availableDim. H. 98 x 85 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#654Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontpanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
#174“Herders met kudde.” Italiaanse school, omstreeks 1800. Olieverf op paneel.
“Shepherds with herd.” Italian school, about 1800. Oil on panel.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 250 / 400 -
#532“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000 / 8000