#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#476Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 700 / 800 -
#586Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#1Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.
A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45 / 55 -
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
#122Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
#372Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
#565Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
#603Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 40 / 50