#37Een bronzen plaquette met de voorstelling van de moord op Willem van Oranje.
A bronze plaque depicting the assassination of William of Orange.No longer availableDim. 18,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#196Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
#537Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#607Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#637Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
#418“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 75 / 125