Other lots in this auction
-
#331GoudaEen vaas en een jardinière van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Beide met een randschilfer.
A vase and a jardinière of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Both with an edge flake.No longer availableDim. H: 18-24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#349Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
#74Amedée Leynen“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120 / 200 -
#570Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#204“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".No longer availableDim. 31 x 24cmEstimate: € 80 / 120 -
#425Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. h: 28 en 9,5 cmEstimate: € 125 / 175 -
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#588Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.No longer availableDim. 37 x Ø 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#92Ronal(?)Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A few pond views with walker and swans. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
"Flemish farmer's wife." Bronze statue, signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#518“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 100

