Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.
Dim. h: 80 cm
SKU: 1804230562.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #562
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #331
    Gouda

    Een vaas en een jardinière van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Beide met een randschilfer.

    A vase and a jardinière of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Both with an edge flake.
    No longer available
    Dim. H: 18-24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #74
    Amedée Leynen

    “Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.

    Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.
    No longer available
    Dim. 34 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #570
    Raymond Weil Geneve

    Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.

    Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #592
    Jean-Jacques Gabie

    “Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.

    “Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".
    No longer available
    Dim. 31 x 24cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.

    An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".
    No longer available
    Dim. h: 28 en 9,5 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #124
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #588

    Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.

    A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #92
    Ronal(?)

    Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    A few pond views with walker and swans. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #151
    Jef Lambeaux

    “Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Flemish farmer's wife." Bronze statue, signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #518

    “Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.

    “Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More