#552“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
"Reading Girl". Oil paint on panel. English School, early XIXth century. Paint damage.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#190Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).
A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#702Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#48Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100 / 1200 -
#543Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#58Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)
A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)No longer availableDim. l 26 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. H. 15 cm, Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60