#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#415“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.No longer availableDim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200 / 400 -
#377Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.
#90SandozEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. 18 gEstimate: € 450 / 550 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100 / 1200 -
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#411Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
#115Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
Walnut chest of drawers. Three large and two small drawers at the top. Curved front. England, Victoria era.No longer availableDim. 105 x 105 x 53 cmEstimate: € 300 / 500