Other lots in this auction
-
#141Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een pendule met twee 5-lichtpunt kandelaars. Bijgevoegd twee draaisleutels.
A three-piece mantelpiece set consisting of a pendulum with two 5-light candlesticks. Two turning keys included.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 250 / 350 -
#467Een paar Chinees aardewerken Yixing vazen, met gesculpteerd draken in het hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese pottery Yixing vases, with sculpted dragons in high relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 x Ø18 cmEstimate: € 200 / 400 -
#205Een massief houten “Indische strijktafel”. (AID4446)
A solid wooden "Indian ironing table". (AID4446)No longer availableDim. 80 x 237 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224C. De Cock“Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay at dusk.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 58 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.No longer availableDim. 36x71cmEstimate: € 250 / 300 -
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
An oval wooden coffee table with shelf.No longer availableDim. 52 x 120 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Amedée Leynen“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120 / 200 -
#628Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#150Een 14 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
14 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and sapphires with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 12,43 gEstimate: € 700 / 800 -
#131Val Saint Lambert.Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#669Capodimonte.“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80

