#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#464Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#197Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000 / 1500 -
#31Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.
A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.No longer availableDim. h 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#503Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.No longer availableDim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175 / 200