#47Lot van 12 blauw-wit en gekleurde tegels, diverse taferelen w.o. driemasters, dieren- en mythische figuren, geschat 18e-19e eeuws.
Lot of 12 blue-white and colored tiles, various scenes including three masters, animal and mythical figures, estimated 18th-19th century.No longer availableDim. 12,5 x 12,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#375Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.
A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.No longer availableDim. 60 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#307Zeven borden van blauw en wit Delfts aardewerk met twee verschillende maten. Onderaan gemerkt van de Porseleyne Fles.
Seven plates of blue and white Delft earthenware with two different sizes. Marked at the bottom of the Porseleyne Fles.No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 70 / 100 -
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#602Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.No longer availableDim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#556Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#287PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#302Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.
A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.No longer availableDim. 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#458Een bronzen beeld van moeder met kind.
A bronze sculpture of a mother with child.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 125 / 175