#324Een paar wandlampen van koper.
A pair of copper wall lamps.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#75Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#677Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.No longer availableDim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#302Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.
A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.No longer availableDim. 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#369Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
#652Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.
A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#77Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.No longer availableDim. 41 x 46 cmEstimate: € 80 / 120