Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.

A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.
Dim. h: 80 cm
SKU: 1804230562.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #562
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #206

    Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).

    A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).
    No longer available
    Dim. 94 x 218 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #699

    Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 19 & 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #394

    “Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    "Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #380

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.

    An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.
    No longer available
    Dim. 9,04 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #586

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1

    Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.

    A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #410

    Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.

    Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #122
    Barony

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    "Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372

    Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.

    A green glass vase with 3 round protrusions.
    No longer available
    Dim. 40,5 x Ø 20 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #565

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #603

    Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.

    An African wood sculpture with various decor in relief.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More