Similar lots by type
-
#632
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.No longer availableDim. 110 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#621
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, style Louis XIII, avec revêtement.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240/320 -
#590
Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#579
Een oude wieg van witgepatineerd smeedijzer.
Un berceau ancien en fonte patine blanche.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 60/100 -
#802
Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#792
Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50/70 -
#614
Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
Une table ovale sobre aux pieds torsadés.No longer availableDim. 132 x 112 cmEstimate: € 50/80 -
#618
Een eikenhouten wandconsole met getorste zuilen, een tussenblad en een lade in de gordel.
Une console en chêne à colonnes torsadées, une entretoise et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 98 x 91 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#841
Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.
Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#596
Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300/400 -
#610
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80/150 -
#589
Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#223
Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260/300 -
#832
Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#574
Een barokke armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. XVIIe eeuw. Restauratie.
Un fauteuil en chêne sculpté style Baroque. XVIIième siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120/200 -
#628
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300 -
#829
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met gevlochten zit en rug.
Une série de six chaises en acajou style Louis Philippe avec assises et dos cannées.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#609
Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300/500 -
#599
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#837
Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90/130 -
#600
Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400/500 -
#834
Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.No longer availableDim. 154 x 120 cmEstimate: € 60/100 -
#619
Een reeks van twaalf eikenhouten stoelen in Henri II-stijl, bekleed met blauw fluweel. Recent opnieuw bekleed.
Une série de douze chaises en chêne, style Henri II, avec un revêtement en velours bleu. Revêtement récent.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#622
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#520
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#665
Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.
Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#576
Een eikenhouten tweedeurskast met legplanken. Het front gesculpteerd met Renaissancemotieven.
Armoire à deux portes en chêne. Intérieur à étagères. Front sculpté aux motifs Renaissance.No longer availableDim. 183 x 116 cmEstimate: € 100/150 -
#54Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#763
Een kruisbeeld van zwartgepatineerd hout met een witgepatineerde metalen corpus. Op los voetstuk.
Un crucifix en bois noir patiné et corpus en métal patiné blanc. Sur pied détaché.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/60 -
#281Margrit Van NuffelPeriod: °1943
“Torso”. Een bronzen kunstwerk op arduinen sokkel. Gesigneerd.
”Torse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#663
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique aux nus dans un bordel. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200 -
#639
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#271
Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180/240 -
#634
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320 -
#336
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120/180 -
#40
Een 18 karaats geel gouden ketting met kubusvormige hanger bezet met 68 briljanten.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif en cube serti de 68 brillants.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 750/850