Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een salontafeltje met vier tapse poten.

Een salontafeltje met vier tapse poten.

Table de salon sur quatre pieds fuseaux.
Dim. b: 90 cm
SKU: 1312161062.
Category: Meubel.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #1062
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1093

    Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.

    Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1144

    Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.

    Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #643

    Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.

    Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1092

    Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.

    Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1097

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.

    Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #993

    Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.

    Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1110

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1070

    Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1104

    Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.

    Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.
    No longer available
    Dim. b: 123 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #990

    Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #988

    Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.

    Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 165 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #647

    Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #995

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1087

    Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.

    Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1085

    Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.

    Canapé en chêne sculpté à dossier canné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1114

    Een wieg van stoomgebogen beukenhout.

    Berceau en hêtre courbé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #198

    Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.

    Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.
    No longer available
    Dim. b: 240 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #1109

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1135

    Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.

    Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #991

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1112

    Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #985

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.

    Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1124

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #550

    Twee verschillende halssnoeren van half edelstenen.

    Deux colliers différents aux pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Oude poppenwagen. Omstreeks 1950. Van het merk Storck.

    Ancien chariot de poupée de la marque Storck. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #720

    Twee verschillende halssnoeren van grote parels bloedkoraal zonder slot.

    Deux colliers divers en perles de corail rouge. Sans fermoirs.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #889

    “Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.

    “Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #921
    Stein

    Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén in blauw en grijs met tekst “In Nord und Süd, In Ost und West ist Trinken steß das allerbest”, geflankeerd door drinkende kabouters (H. 21 cm). Eén met een everzwijnenjacht in bruin op kobaltblauw, oor in de vorm van een vos, gemerkt Gerz (H. 25 cm). Eén met een herbergscène in bruin op kobaltblauw met tekst “Ein kühler Trunk gibt allen Schwung”, gemerkt Gerz (H. 24 cm). Eén met polychrome drinkende jagers, gemerkt King (H. 25 cm). Eén met ee(..)

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #509
    Jan Van Looy

    “De oude herberg ‘In ‘t Heiken’ te Ganshoren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Ancienne auberge In’t Heiken à Ganshoren”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 41 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #1025
    Stein

    Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén grote met veelkleurig en vergulde voorstelling van Ludwig II en opschrift “Seine Majestaet der Koeinig von Bayern”, onderaan gemerkt L.M. (H. 32 cm). Eén met Kaiser Maximilian I, onderaan gemerkt Alwe GmbH en “Limitierte Edition Nr 769/5000 (H. 24 cm). Eén met Maximian II Joseph, König von Bayern, gemerkt met label Alwe. Op het deksel Limitierte Auflage Jahreskrug 2000 (H. 18 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #735
    Ethiopie

    Zeventien verschillende oorhangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.

    Dix-sept différentes boucles d’oreilles en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1986.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #622
    Pol. Lombard

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 48cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #314
    René Marie Dujardin
    Period: 1913 - 2002

    “Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #922
    Silk

    “Landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage au bétail” Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #809

    Een stoeltje en een bankje van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Petite chaise et banquette en bois doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More