Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sauskom en spiegelpresentoir.
Wiskeman

Een sauskom en spiegelpresentoir.

Une saucière et un miroir de présentation.
Dim. 35 x 14 & 57 cm
SKU: 2602190287.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #393

    Een ingelegd houten kistje.

    Un petit coffret en bois parquet.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #392

    Een lot van vier ingekleurde oude gravures met zichten op Den Haag, Berlijn en Parijs.

    Un lot de quatre anciennes gravures, vues sur Berlin, Paris et La Haye.
    No longer available
    Dim. 24 x 39,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #485

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #895

    Een lot van 13 boeken met betrekking tot netsuké’s e.a. Japanse kunstvormen, alsook 13 catalogi van belangrijke veilingen van Japanse kunst.

    Un lot de 13 livres en relation avec les netsuke et autres formes d’art japonais, ainsi que 13 catalogues d’art japonais.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #585

    Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.

    Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #432

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.

    Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #511
    Warmink

    Een houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.

    Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #818

    Twee verschillende sabels.

    Deux sabres différents.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #324

    “Stadszicht”. Aquarel en gemengde techniek. Draagt twee handtekeningen: Morren en Huwet.

    ”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een lot glaswerk, bestaande uit een kleurloze kokervaas, een taartenstaander en een schenkkan. De laatste met barst.

    Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).
    No longer available
    Dim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #843

    Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.

    Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #814

    “Erotische voorstelling”. Ets. Gemonogrammeerd buiten de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.

    ”Représentation érotique”. Une eau-forte. Monogramme hors planche et attribuée à Félicien Rops.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More