Other lots in this auction
-
#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#713Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
Un buffet en chêne à deux portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 159 x 57 cmEstimate: € 180 / 220 -
#584Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#105BerrocalEen bronzen beeldje gemonteerd als hanger. Gesigneerd.
Une petite statue en bronze montée en pendentif. Signée.No longer availableDim. 76,35 gEstimate: € 200 / 250 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#22Gustaaf De BruyneEen ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82Al. De Dobbelaer“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#176Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen .
Un chevalet en bois, décoration de guirlandes et dauphins baroques.No longer availableDim. h: 210 cm; b 65 cmEstimate: € 420 / 480 -
#748Jaupart à AthEen wit marmeren schouwpendule, versierd met verguld bronzen beslag. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre blanc , décoration de montures en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#311Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80 / 120


