#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
#589Een paar hardhouten huisaltaars als hoekkasten met twee maal twee deurtjes en een schrijn. Zeer fijne omlijsting. Deels XIXde eeuw.
Une paire d’armoires de coin en bois dur a 2 fois deux portes et un écrin. Partiellement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 250 / 400 -
#467A. Mathieux“Balancerend naakt.” Gesculpteerd beeldje in lindenhout op sokkel. Stijl Art Deco.
#6Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#870Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#240Een 18 karaats geel gouden geweven ketting met hanger bezet met parels en turkoois.
#500Twee aan elkaar gemaakte 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances soudées l’une à l’autre en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#737Een lot van acht Filipijnse schelpen.
Un vase en cristal rouge, modèle Jupiter. Éraflures au coin du pied.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120