Other lots in this auction
-
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685Dinh VanEen zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#705Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
Une plaque Louis XVI ovale en creamware.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 65 / 80 -
#805Twee borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders. We voegen er een XIXe eeuws Imaribordje aan toe. Twee met randschilfer.
Deux assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome de papillons. Nous ajoutons une petite assiette Imari du XIXème siècle. Deux éclats.No longer availableDim. Ø: 21,23 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
Un petit vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472“Pic-nic”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 4/5 buiten de plaat.
”Picnic”. Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 4/5 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 25 / 35


