#107Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
Un Christ sculpté. Signé: H. De Roeck.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350 -
#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Chmento MarzoEen 18 karaats geel gouden hanger bezet met één diamantje.
Un pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un petit diamant.No longer availableDim. 19,08 gEstimate: € 450 / 550 -
#873“Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
#346Een paar houten armstoelen met spijlen in de rug. Jaren ‘60.
Une paire de fauteuils en bois aux barres dans les dos. Années ‘60 .No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#338Een lot kalenders met reproducties van oude kaarten. Bijgevoegd een boek “De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw.” C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Parijs, 2011.
Un lot de calendriers ,reproductions d’anciennes cartes. Avec un livre:”De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw”. C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Paris, 2011.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#258Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée?No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Bors à CouneinsEen gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet et en état de marche.No longer availableEstimate: € 60 / 100