Similar lots by type
-
#713
Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.
Vase ajouré en faïence orange et blanche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#128
Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.
Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9,5 & 15 , cmEstimate: € 120/130 -
#58
Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140/150 -
#818
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.
Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#323
Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.
Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#77Boch La Louvière
Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#578Guérin
Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Een lot van 51 Delftse tegels.
Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.No longer availableDim. 13 x 13 & 15 x 15 cmEstimate: € 200/300 -
#707C. DelsauxPeriod: 1862 - 1945
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.
Vase sphérique en grès à glaçure coulée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#308
Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25/35 -
#523
Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#88
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#593
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#1
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.
Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/130 -
#348
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.
Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 100/150 -
#278Louise / Francoise Damen
Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#703Guérin
Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#378
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#224
Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.
Torse de femme en bronze, montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#805
Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#626
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration à un côté.No longer availableDim. 245 x 200 cmEstimate: € 100/120 -
#483
Een gesculpteerd houten zittende Boeddha.
Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#734R. Neeman
“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80/100 -
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#205
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 1400/1600 -
#827
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#34Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#24
Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45/55 -
#700
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750/850 -
#568
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met blauw et wit decor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/140 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 1200/1400