Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Val Saint Lambert

Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.

Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.
Dim. B. 63 cm
SKU: 1312220323.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #483
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.

    Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.
    No longer available
    Dim. H: 20-42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #661
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #27
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.

    Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #111
    Val Saint Lambert

    Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.

    Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #273
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #381
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.

    Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.

    Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.

    Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #307
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.

    Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.
    No longer available
    Dim. h 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Val Saint Lambert

    Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.

    Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    Val Saint Lambert

    Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.

    Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. h: 7, 19 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #148

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #155

    Een parelhalssnoer bezet met verplaatsbaar 18 K witgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en kleine parels.

    Un collier de perles serti d'un fermoir mobile en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct et de petites perles.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #412

    Constructivistisch kunstwerk in ijzer.

    Oeuvre constructiviste en fer.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.

    Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.

    Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.

    Une paire de chaises anglaises en noyer. Pieds griffes et dossier joliment sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #143

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.

    Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #312

    Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.
    No longer available
    Dim. H: 15-26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #334

    Oost-Europese vlasspindel op voet.

    Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.
    No longer available
    Dim. h 178 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    "Port de pêche". Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 35 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #61

    Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.

    Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More