Other lots by Christofle
#352Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde. Met een Arabische tekst.
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#336Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.
#40Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.
A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 400 / 500 -
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#248Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
A dark red earthenware dish decorated with an angel and wreaths. Marked 2A.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#293Een houten crucifix met corpus.
A wooden crucifix with corpus.No longer availableDim. 98 x 50cmEstimate: € 60 / 100