Similar lots by type
-
#360
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#205Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#585Yves Saint Laurent
Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#375
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#330Yves Rocher
Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#265
Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#704
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100 -
#35Visage
Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#45Swarovski
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#315
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#595Salvatore Ferragamo en Esprit
Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#240
Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#295
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#385
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#285
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#705
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#634Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#370
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#376
Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#355
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#220Creature
Een eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#744F. Wouters
“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#5Golf Sport
Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#280Liu-Jo de Jeanne en Provence
Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#226
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200 -
#490
Lot Belgische postzegels: 2 albums met First Day Covers, een album met recente zegels van de Spoorwegen, twee albums met recente zegels en vellen. En het boekje “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” door Jo Gérard.
Lot de timbres postes belges: 2 albums aux FDC, un album aux timbres des chemins de fer récents, deux albums aux timbres et feuillettes récents. Ainsi que le livre “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” par Jo Gérard.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#154Luc Velghe
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs dans un pichet”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#97
Een kolompendule van hout en geel koper.
Pendule à colonnes en bois et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/4 -
#421
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#723
Een schouwpendule van zwart marmer in Napoleon III -stijl met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir de style Napoléon III. Cadran émaillé blanc aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#797
Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.
Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. h:70 cm.Estimate: € 40/60 -
#662
Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.
Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 120 cmEstimate: € 120/130 -
#354
Een ovale spiegel in een vierkant kader van verguld hout.
Miroir ovale dans un cadre carré en bois doré.No longer availableDim. 71 x 63 cmEstimate: € 30/50 -
#296Kaimori
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 243 cmEstimate: € 600/800 -
#123
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk. Een Italiaanse en een Delftse.
Deux vases couverts en faïence polychrome, l’un italien, l’autre de Delft.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#211
Massief zilveren bestek, compleet voor 12 personen, mits enkele manco’s. Poolse keuren (1920-1963) voor 800‰. Makersmerk S.C. 176 stuks: 12 vismessen en-vorken, 4 stuks visserveerbestek, 11 stuks divers serveerbestek, 12 grote vorken en lepels, 12 kleine vorken en lepels,12 keer drie formaten lepels, 12 gebakvorkjes, 12 keer twee types messen, 6 gebakmessen, 5 gebakvorkjes, 6 kleine vorkjes. Gewicht zonder de messen.
Couvert en argent massif complet pour 12 personnes (176 pièces), quelques manquants. Poinçons polonais (1920-1963) pour 800‰ (3e titre). Orfèvre S.C. 12 couteaux et fourchettes à poisson, 4 pièces de service pour poissons, 11 pièces de service diverses, 12 grandes fourchettes et cuillères, 12 petites fourchettes et cuillères, 1 fois trois formats de cuillères, 12 fourchettes à gâteaux, 12 fois deux types de couteaux, 6 couteaux à gâteaux, 5 fourchettes à gâteaux, 6 petites fourchettes. Poids sa(..)No longer availableDim. 7816,40 gEstimate: € 4000/5500