#350Een kruisje, een St-jacobsschelp met parel en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
#66Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
#528Een Guanyin in Blanc de Chine.
#454Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
#792Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
#452Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
#518Een paar Kota, ceremoniële beelden van hout en messing. Afrikaans werk.
Deux statues de cérémonie Kota en bois et laiton. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 & 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#122Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Vrouw met bloemen in een Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme aux fleurs dans un paysage des Campines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une petite carpette d’Orient en laine faite main.No longer availableDim. 182 x 101 cmEstimate: € 30 / 50