Similar lots by type
-
#588Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#755Joseph Glenet à ChapoiBovenste gedeelte van een eikenhouten staande klok met messingen uurwerk. Gemerkt. Omstreeks 1800. In werkende staat.
Partie supérieure d’une horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton avec marque. Vers 1800. En état de marche.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#76William Matthews, PenrithEen mahoniehouten staande klok in William and Marystijl. De wijzerplaat met een handgeschilderd decor van een burcht. Kleine manco’s. Engeland, Omstreeks 1860.
Horloge de vestibule en acajou de style William & Mary. Cadran décoré d’un château fort peint à la main. Petits manquants. Angleterre, vers 1860.No longer availableDim. h: 222 cmEstimate: € 250 / 350 -
#426Sherwood Lyon, DoncasterEen staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#832Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200 / 300 -
#804Desmarres à Martigné-FerchaudEen comtoise van gedreven messing met wit geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
Comtoise en laiton repoussé. Cadran émaillé blanc avec marque. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#731Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#821Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#735Philip Avenell, FarnhamEen staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#33Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#806Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#658Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.
Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#456Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 120 / 160 -
#466W. ParkinsonEen Engelse staande klok met mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Periode 1760 - 1780.
Horloge de vestibule anglaise en acajou. Cadran en laiton. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 300 / 500 -
#838Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 125 cmEstimate: € 40 / 80 -
#2Een lot grafiek: - “La chaussure manquée”. Chromolitho naar een werk van Madou.- “Ali Baba”. Lithografie naar ontwerp van Verboeckhoven.- “Portret van een edel man”. Oude lithografie
Lot de gravures:- “La chaussure manquée”. Chromolitho d’après J.B. Madou.- “Ali Baba”. Lithographie d’après Verboeckhoven.- “Portait d’un noble. Ancienne litho.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#496Een eikenhouten eendeursgarderobe in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Garderobe à une porte en chêne. Style Régence vers 1800.No longer availableDim. 190 x 101x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#505Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 1975 - 8027-6014, “De Steenkapster”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Overvloed”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Wegenwerkers”. 86-680, “Karabijnschieten”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grote werken” (zonder nummer).(..)
Dix différentes affiches propagandistes chinoise des années 70: 1975 - 8027-6014, “La tailleuse de pierre”. 1974 - 8171-893, “Great struggle against crooked valleys and rivers”. 8071-164 “Abondance”. 86-690, “I love Peking’s Tien An Men”. 86-620, “Representatives of brother nationalities visit a textile machinery plant”. 1974 - 8171-866, “Tractor”. 86-654, “Travaux routiers”. 86-680, “Tir à la carabine”. 1976 - 8015-1567, “Young eagles on Mount Swallow”. “Grands travaux”.(..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#140Een 18 karaats geel gouden hanger met Cartier embleem bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. (één steentje ontbreekt).
Pendentif en or jaune 18 ct à l’emblème de Cartier serti de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct. Une pierre manque.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180 / 250 -
#662Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#380Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#105Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met Mercedes embleem.
Porte-clefs en or jaune 18 ct avec l’emblème de Mercedes.No longer availableDim. 11,56 gEstimate: € 250 / 350 -
#442M. Radelet“Sloep aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chaloupe sur un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#1Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.
Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#365Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260 / 350 -
#762R. Verbunt“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80

