Other lots in this auction
-
#714Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 80 -
#204Joost KampenPeriod: ° Amsterdam“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#410RadoEen dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.
Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#602KonicaEen analoog fototoestel met Hexonon zoom en met een extra Osawa MG-lens en een flash. In tasje.
Caméra à photographies analogue avec zoom Hexonon et avec une lentille extra Osawa MG et flash. Dans un sac de Osawa.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#339“Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.
Tête de garçon en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#573Een paar driedelige tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Paire de tulipiers trois pièces en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#571Antoine BaryePeriod: 1796 - 1875“Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.
Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#770Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#511Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#755Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#482“Compositie in zwart en geel”. Inkt en aquarel op papier. Draagt een monogram ‘E.B. en 1960.
Composition en noir et jaune . Encre et aquarelle sur papier. Monogramme d'ours E.B. et 1960.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 300 / 500


