Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et de deux émeraudes d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 11,06 gEstimate: € 450 / 550 -
#701
#97
Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#607
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#209Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941
#415Beaucourt
Een verzilverd metalen zakhorloge. In een klein houten kastje, ingelegd met verschillende houtsoorten en parelmoer. Met meerdere sleuteltjes.
Une montre de poche en métal argenté. Dans un petit coffret en bois, incrusté de différents bois et de nacre. Avec plusieurs clés.No longer availableDim. 9 x 7 x 6,5 cm (kastje)Estimate: € 100 / 150 -
#127
“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#657
Twee schelpen van meerkleurig Muranoglas.
#261Delvaux, Bruxelles
Een zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#681
Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#322
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#134L. Voets
“Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Basse-cour . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 50 / 80