#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320 / 400 -
#436Een verlengbaar eikenhouten tafeltje in Regencestijl.
#375“Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#37Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
#598Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.
Un lustre en fer forgé doré à décor de fleurs en porcelaine.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
Vue de Venise . Huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#290Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.
#604“Ponte dell'ammiraglio te Palermo”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Ponte dell'ammiraglio à Palerme . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#256Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.
Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 88 x 96 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#69Charles LangenbickPeriod: 1873-1943“Marine bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux au clair de lune” . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.
Un bâton de marche en bois avec une poignée en métal blanc en forme de tête d'éléphant.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80 / 100