Similar lots by type
-
#779
Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#825
Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#478
Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.
Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 40/50 -
#834
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130/150 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#451
Twee lampen, gemonteerd op Chinese theebussen.
Deux lampes montées sur des boîtes à thé chinoises.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#11
Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.
Candélabre en bronze en forme de lion héraldique. Produit à l’occasion de 50 ans d’indépendance belge. XIXe siècle.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 40/60 -
#391
Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.
Paire de bougeoirs en régule doré et opaline blanche. Style baroque. Dégât à l’un des pieds. XIXe siècle.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 20/40 -
#836
Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Collier à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 62,65 gEstimate: € 1300/1400 -
#639
Een spiegel van gesculpteerd hout in de geest van de barok.
Miroir en bois sculpté d’inspiration baroque.No longer availableDim. 95 x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#504
“Provençaals havenzicht”. Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Port provençal”. Huile sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 20/40 -
#733
Een houten schaalmodel van een driemaster in een glazen vitrine.
Maquette en bois d’un trois mats dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#321
Een geguillocheerd zilveren sigarendoosje met houten binnenbakje.
Boîte à cigarettes en argent guilloché. Intérieur en bois.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#403
Twee wandelende popjes van kunststof, waarvan één opwindbaar met een sleutel in de vorm van een egel en een ander in de vorm van een meisje.
Deux automates à clé en plastique, l’un un hérisson, l’autre une petite fille.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#354
“Eenden op het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Duitse school.
“Canards sur l’eau”. Huile sur panneau. Signé. Ecole allemande.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 150/180 -
#99G. Bogaert
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934. Schade.
“Nature morte aux roses et fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1934. Dégâts.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#356
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#293Ernst BeckPeriod: 1879-1941
“Smid”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Forgeron”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150/200 -
#124
“De schapenhoeder”. Pastel op papier op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Le berger”. Pastel sur papier collé sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 40/60