#747
Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#216
Een koppel waterdragers.
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
#51
Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#902
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#667
#422
#886Gaetano Sciolari, Rome
Een vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
#167
#278
Een paar bronzen kandelaars.
#772
Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#223
Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.
#751Valenti, Italy
Een vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#432
Een vijfarmig koperen luchtertje.
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#619
#528
Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
#174
Twee kleine koperen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#253
#183
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#490
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#116
Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117
“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje.
#763
Een antieke balgcamera. Compleet en in goede staat.
#758
Drie Russische zwaardbajonetten.
#314Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#418
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#524
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#417
#679Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
#258
Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée?No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339M. Van Looy
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100