#301
Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.
#58
Een paar bronzen wandlichten met telkens twee lichtpunten.
#33
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
#297
Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.
#187
Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
#81
Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.
#63
Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.
#377
#201
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600/1800
#80
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct. et une opale ± 1 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 500/600 -
#365
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct. et un saphir jaune de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 600/700 -
#542Thompson
“Quatre bras “. Oude Engelse prent over de slag bij Waterloo.
#278
Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Limogesporselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Frans porselein aan toen.
Une petite jardinière en porcelaine de Limoges polychrome et doré. Marque à la base. Nous ajoutons une coupelle en porcelaine française.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#128
Een zilveren mandje gedecoreerd met takken en bladeren. Gemerkt.
#79
#177
Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.
#6
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
#427
“The history of silver”. Claude Blair. 1987.
#623
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
#420Walt Disney
Groot lot van het weekblad Donald Duck. Periode jaren 1980. 122 stuks.
Lot de magazines Donald Duck. Période des années 1980. 122 pièces.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#505
Vijf diverse Afrikaanse sculpturen en 2 onbewerkte tanden.
Cinq sculptures africaines et deux défenses non travaillées.No longer availableEstimate: € 100/120