Similar lots by type
-
#385Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60 / 120 -
#646Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#5IustirtEen goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1124Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1128Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#1113Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#360Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60 / 120 -
#1108Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50 / 60 -
#155Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500 / 800 -
#185Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200 / 300 -
#750Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#400Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#330Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80 / 150 -
#1129Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#740Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#656Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1111Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1105Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#390Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#395Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#755Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#305Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80 / 150 -
#1121Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#527Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.
Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 200 / 240 -
#525LimaNegen verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Artesania Mujer Matsigenka.
Neuf colliers multicolores. Faits main. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#1022“Dame met hoed bij boomstronk” & “Jonge vrouw met jurk”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Dame au chapeau près d’une souche d’arbre” et “Jeune femme à la robe”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur socle. Sans marque. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#3Een lot gegoten en gesatineerd glas, bestaande uit vijf plaquettes met een reliëfdecor van vissen. We voegen er een soliflore in dezelfde stijl aan toe.
Un lot en verre satiné comprenant cinq plaquettes avec un décor de poissons en relief. Nous ajoutons un soliflore dans le même style.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#217Servais frères, AnversEen driedelig klokstel van messing en roodgepatineerd porselein, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten, versierd met een decor van bomen en de handvatten van de pendule in de vorm van draakjes.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et en porcelaine rouge comprenant une pendule et deux candélabres à six lumières, décorés d’arbres. Anses de la pendule en forme de dragons.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#960Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een karikaturale zwarte man.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’un homme noir.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#959Twee verschillende auto’s, een carwash en een locomotief. Omstreeks 1950.
Deux automobiles, un lave-auto et un locomotive en tôle. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#771Daum, FranceEen lot kristal, bestaande uit zes aperitiefglaasjes en twee dekseldoosjes met bloemen in reliëf op het deksel. Allen gesigneerd onderaan.
Lot de cristaux comprenant six verres à apéritif et deux boîtes décorées de fleurs en relief. Chaque pièce signée sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#694V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#460MaliDrie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen en koper.
Trois colliers sertis de pierres sémi-précieuses et cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#854Roger BoutensPeriod: °1923“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#226Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600

