Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schemerlampje van grijsgeaderd marmer in de vorm van een huisje.

Een schemerlampje van grijsgeaderd marmer in de vorm van een huisje.

Lampadaire en marbre veiné gris en forme d’une petite maison.
Dim. h: 25 cm
SKU: 1403171079.
Category: Mineraal.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #1079
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #895

    Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.

    Cygne en métal argenté et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #716
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 138 x 119 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475
    Lima

    Acht verschillende kleurrijke handgemaakte halssnoeren. We voegen er twee paar oorbellen. Artesania Mujer Matsigenka.

    Huit colliers multicolores faits main. Nous ajoutons deux paires de boucles d’oreilles. Artesania Mujer Matsigenka.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #536

    Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.

    Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #996

    Een mahoniehouten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met één lade en aan de zijkanten een schuifblad.

    Table d’appoint en acajou de style Louis XVI ouvrant à un tiroir et à deux tablettes glissantes latérales.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #5
    Iustirt

    Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.

    Balance à or dans son étui et complète avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #476

    Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.

    Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #352
    G. Van Sintjan

    “Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #194
    Tony Van Os
    Period: 1886-1945

    “Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.

    “Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.
    No longer available
    Dim. 30 x 44 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #905

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.

    Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12; 7 & 4 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #298

    Een handgeschilderd miniatuur in vergulde kader.

    Miniature peinte à la main dans un cadre doré.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311

    Ovale coupe met twee oren van messing. Glazen binnenschaal. Lodewijk XVI-stijl.

    Coupe ovale en laiton à deux anses. Intérieur en verre. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. L. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1020

    Een lot van drie verschillende meerkleurige borden en een blauw en witte schaal van Chinees porselein. XXe eeuw.

    Un lot de trois assiettes multicolore et une coupe en porcelaine chinoise en blanc et bleu. XXième.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More