Similar lots by type
-
#33
Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/280 -
#138
Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 160/180 -
#77Auguste Moulin & Cie.
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#133
Flesvaas met sang-de-boeufglazuur met gouden decoraties.
Gourde en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf et à décor doré.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220/240 -
#387
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#17
Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een schotel van blauw en wit aardewerk met personages en een wapenschild in het decor.
Plat en faïence bleue et blanche décoré de personnages et d’un écusson.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#63Henriot, Quimper
Een dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.
Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.No longer availableDim. b: 49 cmEstimate: € 30/50 -
#97
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#48Slack & Brownlow, Manchester
Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170/250
Other lots in this auction
-
#227
Zeven borden van Imari porselein met diverse decors. Japan, XIXde eeuw.
Sept assiettes en porcelaine Imari a décors divers. Japon, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120/200 -
#329
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#239
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100/120 -
#72
Een donkergepatineerde lessenaar met klapblad.
Pupitre à patine foncée et à abattant.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#352
Een paar cabrioletstoelen in Louis XV-stijl.
Paire de chaises cabriolets de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#213
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.
Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#60
Een witte parelsnoer met een 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#181
Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.
Sculpture en bronze représentant un jeune flûtiste. D’après et avec signature Auguste Moreau.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400/500 -
#39
Ovale art nouveau spiegeltje van koper.
Un petit miroir en cuivre ovale, style art nouveau.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#134
“Landschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: G.C. Ariot.
"Paysage". techniques mixtes. Porte la signature: G.C. Ariot.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#340Val St. Lambert
Een reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.
Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#225Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220