Similar lots by type
-
#387Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#243Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 280 -
#48Slack & Brownlow, ManchesterEen aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#33Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#138Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#17Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een schotel van blauw en wit aardewerk met personages en een wapenschild in het decor.
Plat en faïence bleue et blanche décoré de personnages et d’un écusson.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#63Henriot, QuimperEen dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.
Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.No longer availableDim. b: 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#133Flesvaas met sang-de-boeufglazuur met gouden decoraties.
Gourde en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf et à décor doré.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220 / 240 -
#77Auguste Moulin & Cie.Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#288Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170 / 250
Other lots in this auction
-
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#360“Aan de bron. Oriëntalistische scène”. Olieverf op doek naar Henri Vernet.
"Auprès de la source, scène orientale". Huile sur toile d'après Henri Vernet.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#206Een eikenhouten garderobekast met twee deuren met kussens. Omstreeks 1800.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec coussins. +- 1800.No longer availableDim. 177 x 162 cmEstimate: € 50 / 100 -
#248Een lederen toiletkoffer met binnenin een zesdelig toiletstelletje met verzilverde monturen.
Un coffre de toilette en cuir avec un ensemble de toilette en six pièces avec montures en argent.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500 / 800 -
#1Een antiek opgezette snotolf (Cyclopterus lumpus ofte lompvis).
Lump empaillé ancien (Cyclopterus lumpus ou grosse poule de mer).No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#121Een notenhouten koffer.
Coffre en noyer.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145ChopardEen platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,84 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#220Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.
Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 253 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211“Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant en een smaragd van telkens ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d'un diamant et une émeraude de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 150 / 180


