#435Een groot lot bid-, rouw-, communie- en andere prentjes, prentkaarten enz.
Grand lot de cartes postales, images de prière, de communion etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#247Een oud schriftje met handtekeningen van Belgische en Nederlandse autoriteiten, zoals Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck enz.
Un vieux cahier aux autographes de personnalités belges et hollandais tels Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#703Een lot oud papiergeld (XXste eeuw, voor-en naoorlogs), o.m. Belgisch en Duits en Oostenrijks stads-en noodgeld (Marken en Heller).
#359“Album pour cartes postales”. Een album met ongeveer 100 postkaarten van Antwerpen rond 1900. Historische gebouwen, een reeks poorten en portalen, zichten van de haven, foto’s van de jaren 1860 enz. We voegen een exemplaar van “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894” toe. Tekst Max Rooses, Illustraties Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (slijtage).
“Album pour cartes postales”. Un album contenant ca 100 cartes de vues d’Anvers vers 1900. Bâtiments historiques, une série de portes baroques, vue du port, photos des années 1860 etc. Nous ajoutons un exemplaire de “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894”. Texte Max Rooses, Illustrations Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (usures).No longer availableEstimate: € 100 / 180
#226Een eikenhouten meubel met twee maal twee deuren, versierd met cassettes in Spaanse stijl. Als basis vroeg XVIIIe eeuws.
Meuble en chêne à quatre portes, superposées deux par deux. Ornementation dans le goût Espagnol. Probablement construit à partir d’éléments du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 164 x 144 x 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#413Drie boeken uitgegeven bij het Mercatorfonds:- Van Roosbroeck, “Willem de Zwijger”, 1974.- Prevenier/Blockmans, “De Bourgondische Nederlanden”, 1983- Marnix Gijsen, “Jaqueline en ik”, 1970Evenals “Leven en werk van M.C.Esher”, Ed. Meulenhof Amsterdam.
Trois livres ed. Mercatorfonds:- Van Roosbroeck, “Willem de Zwijger”, 1974.- Prevenier/Blockmans, “De Bourgondische Nederlanden”, 1983- Marnix Gijsen, “Jaqueline en ik”, 1970Ainsi que “Leven en werk van M.C.Esher”, Ed. Meulenhof Amsterdam.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableDim. Ø: 35 cm -
#682Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#236Een tweeledige hoge Engelse ladenkast met mahoniehoutfineer met zes grote en twee kleine laden.
Meuble à deux corps anglais de type chest-on-chest en placage d’acajou, ouvrant à six grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 184 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,40 ct.
#108DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
#398Twee oude fototoestellen in lederen etui.
#54Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#166Een blank eikenhouten kast met twee deuren en twee laden. Omstreeks 1900.
Armoire en chêne clair, ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. 220 x 144 x 50 cmEstimate: € 50 / 80