Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#248
“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#518
Een Chinese vaas met bloemendecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor de fleurs.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#22W. Durrie (?)
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue parisienne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 40/50 -
#707
Twee maskers van gepolychromeerd hout en een kris met koperen versiering. Indonesië.
Deux masques en bois polychrome et un kris à décoration en cuivre. Indonésie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#660
Een eikenhouten wandconsole met drie laden.
Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/120 -
#502Hilde Hendrickx
“De verzoening”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La réconciliation”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#131
Een klokstel in art decostijl, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van diverse soorten marmer en de pendule versierd met een bronzen bizon.
Garniture de cheminée art déco comprenant une pendule et deux cassolettes en marbre de différentes couleurs. La pendule surmontée d’un bison en bronze?.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/150 -
#143
Een paar olielampen van kobaltblauw Limogesporselein met handgeschilderde decors en met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en porcelaine de Limoges bleue cobalt aux décors peints à la main et aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/180 -
#393
Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
Pendulette de table dans un corps de bois aux montures et cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#326
Een klein eikenhouten tinkastje met opzet en onderaan twee paneeldeurtjes en een lade.
Petit vaisselier en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 50/80 -
#623
Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30/50