Other lots in this auction
-
#220Remontoir CylindreEen klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyDim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#47Een houten postzegeldoosje met grisaille tekening van bomen aan de oever. We voegen er een pennendoos en brievenhouder aan toe.
A wooden stamp box with grisaille drawing of trees on the shore. We add a pen box and letter holder.No longer availableOnline onlyDim. l: 21, 31 en 20 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#84Een set van 6 koperen Engelse Bell gewichten - 19-20e eeuw, onderaan geijkt. Bijgevoegd 2 weegschaal gewichten.
A set of 6 copper English Bell weights - 19-20th century, calibrated at the bottom. Included 2 scale weights.No longer availableOnline onlyDim. 17 x Ø10cmEstimate: € 25 / 50 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#160R R CollectionEen paar houten opzetschaatsen 1900
A pair of wooden add-on skates 1900No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#190Val Saint LambertEen lot van 4 kristalen schalen, vazen en schenkkannetje. Divers kleuren in de massa.
A lot of 4 crystal bowls, vases and jug. Various colors in the mass.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#177Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.
A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 25 / 45 -
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only -
#117Een Afrikaans ceremonieel bijl.
An African ceremonial axe.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 45 / 55

