Similar lots by type
-
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#566
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1043Stein
Vier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#778
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 163 cmEstimate: € 60/80 -
#1104
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200/240 -
#587
Een eetkamer van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetkasten met opzet, een verlengbare tafel met drie stoelen en een trumeau.
Salle à manger en bois sculpté d’inspiration Louis XVI comprenant deux buffets à deux corps, une table à rallonges et trois chaises et un trumeau.No longer availableEstimate: € 280/400 -
#1085
Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#732
Vijf reproducties naar litho’s van vruchten naar o.a. Redouté.
Cinq reproductions de lithos représentant des fruits par e.a. Redouté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#564
Twee etsen: - Dirk Baksteen: “Kempische schuur”. Gesigneerd en genummerd 69/100 buiten de plaat.- Henri Quittelier: “Dorpszicht onder de wolken”. Gesigneerd en genummerd 30/60 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Dirk Baksteen: “Etable en Campine”. Signée et numérotée 69/100 hors planche.- Henri Quittelier: “Vue de village sous les nuages”. Signée et numérotée 30/60 hors planche.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#50
Een zilveren speld in de vorm van een Schots wapenschild bezet met email. Met stempel.
Epingle en argent en forme d’un écusson écossais émaillé. Avec cachet.No longer availableDim. 18,60 gEstimate: € 80/120 -
#1036
Een paar bankjes van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, waarvan één met armleuningen.
Paire de banquettes en noyer sculpté de style Louis XVI dont une aux accoudoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#145
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 23,91 gEstimate: € 600/800