#8
Een haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
#40
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915
#83
Een serie van drie mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de trois flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#844
#481
Een antieke gietijzeren koro.
Un koro ancien en fonte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#666Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#261
Twee Victoriaanse daguerro-fotoportretten. Omstreeks 1860.
#209Paul Joostens
“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400/500 -
#506
#87
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
#287Legras
Een glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.
Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/50