#17
Een driehoekige houten console voor een beeld.
Une console en bois de forme triangulaire.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#829
Un grand crucifix en bois, Christ en plâtre polychrome. Réparation au bras. Fin années ‘30.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 30 / 50 -
#310
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen versierd met bolletjes.
#376
#345
Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
#377
Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
#426
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
#546
Een houten tweedeurskast met gesculpteerde details en ijzeren monturen.
Une armoire à deux portes , détails sculptés et montures en fer.No longer availableDim. 155 x 120 x 70 cmEstimate: € 80 / 120