#177Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Zonder slingertje en sleuteltje.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton. comprenant pendule et deux candélabres de style Napoléon III. Sans balancier ni clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#42Van den Berk“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#488Een verchroomd bronzen motorkapornament van Minerva naar ontwerp van P. De Soete. Begin jaren ‘30. Herchroomd.
Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.No longer availableDim. h: 15,5 cm (z.s.)Estimate: € 120 / 200 -
#586BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#226Een gebeeldhouwde Bretoense bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, versierd met decors van personages, vegetale motieven en opengewerkte karrenwielmotieven.
Vaisselier breton en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, décorés de personnages, de motifs végétaux et des roues de char.No longer availableDim. 235 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#787Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
#556BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 120 / 200 -
#284Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#12Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
#604Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120