Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een schotse hoedenspeld gemaakt van een poot van een sneeuwhoen, versierd met een in zilver gezette aquamarijn.

Een Schotse hoedenspeld gemaakt van een poot van een sneeuwhoen, versierd met een in zilver gezette amethist van ± 6 ct. Bovenaan een distel.

Epingle de bonnet écossaise en forme de chardon formée par une patte de lagopède et une améthyste de ± 6 ct sertie en argent.
SKU: 1403170147.
Category: Juweel.
Auction day: 14 March 2017 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #135

    Een parelsnoer met armband.

    Un collier de perles et bracelet.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #458

    Een etnische halssnoer, opgebouwd uit zeven hoeven met bovenaan gesculpteerde houten hoofdjes. Vermoedelijk Zuidoost Azië.

    Collier ethnique formé de sept sabots aux têtes sculptées. Probablement Asie Sud-Est.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #235

    Een halssnoer van grijze zoetwaterparels met een zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce grises au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #140

    Een parelsnoer en armband met een dubbele rij parels en zilveren sluiting. Recent werk.

    Un collier de perles et un bracelet double avec fermeture en argent. Oeuvre récente.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #115

    Een lang halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.

    Collier long à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #709

    “Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    “Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.
    No longer available
    Dim. 30 x 83 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #670

    Drie goudkleurige en één zilverkleurige roestvrij stalen fantasie horloges.

    Trois montres fantaisie en acier inoxydable couleur or et une montre en acier inoxydable couleur argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #260
    Delheid

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.

    Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.
    No longer available
    Dim. +/- 1600 gram
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #148
    Romain Claessens

    “Zicht op een vissersdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    “Vue d’un village de pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘79.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #834

    Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.

    Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #673

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rozedecor van bloemen en perzikken. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en porcelaine de Chine multicolore, décor aux pêches et fleurs. Marqués en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #538

    Een fruithandelaar. Japans ivoor, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un vendeur de fruits. Ivoire japonais, XIXième. Marqué en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 400
  • #174

    “Het doopkind”. Olieverf op paneel.

    “Le baptême”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #998

    Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.

    Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.
    No longer available
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #609

    Een paar vazen van Chinees porselein. Decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marques sous les bases: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi” (?).
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #576

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #895

    Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.

    Cygne en métal argenté et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More