Similar lots by type
-
#183Samuel Marti, Paris
Een schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 550/650 -
#231
Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.
Une cheminée en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#401
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pauwen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de paons famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 60/80 -
#709Heinrich & Co., Selb
Een Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.
Un service de table en porcelaine bavaroise à bord doré, composé de 12 assiettes à dessert, 12 assiettes creuses et 24 assiettes plates. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#607
Twee gesculpteerde Afrikaanse mannenhoofden van Afrikaans ivoor.
Deux têtes d'hommes africains sculptés en ivoire africain.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 60/80 -
#643
Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.
Une petite lampe en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre multicolore. Marquée 'Primerose'.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#157
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#300
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct. F VS II.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,58 ct. F VS II.No longer availableDim. 7,12 gEstimate: € 1550/1650 -
#150
Een 18 K geelgouden slavenarmband.
Un bracelet d'esclave en or jaune 18K.No longer availableDim. 18,60 gEstimate: € 600/700 -
#483
Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.
Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996
“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#458
Grote bowl van Imari porselein. Japan, XIXde eeuw (haarscheur in de bodem).
Grand bol en porcelaine Imari. Japon, XIXème siècle (cheveu dans le fond).No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 60/100 -
#454
“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt een handtekening P. Joostens d.d. 1909 in potlood. Lichte vochtschade aan de rechter onderrand.
Nu féminin debout. Pastel sur papier. Porte une signature P. Joostens et daté 1909 au crayon. Légers dégâts dus à l'humidité sur le bord inférieur droit.No longer availableDim. 61 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#30
Drie verschillende 18 K geelgouden geweven ringen.
Trois bagues tressées en or jaune 18 carats différentes.No longer availableDim. 4,07 gEstimate: € 120/150