Similar lots by type
-
#42
“De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#188Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927
“L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1800/2000 -
#569
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#636
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#374
Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300/500 -
#688E. Bouret
“La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300 -
#193
Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/200 -
#733
Drie appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met telkens drie lichtpunten.
Trois appliques en bronze doré de style Louis XV, chaque fois à trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 180/200 -
#337
Een basis van een verguld bronzen pendule, versierd met twee zittende putti. Twee pootjes en de pendule manco.
La base d’une garniture de cheminée avec une décoration de deux putti assis. Pendule et deux pieds manquants.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#187
Een reeks van vier ovale plaquettes van marmer met beeltenissen van Romeinse keizers in reliëf.
Une série de quatre plaquettes ovales en composite, reliefs représentant les empereurs romains.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 2000/2200 -
#597
“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
“Figures”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 2000/2200 -
#217A. Lalouette
“Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.
”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 450/500 -
#571
Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300/400 -
#232
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500 -
#531
Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70/100 -
#241Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.
”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400/600 -
#387
Een lot brons en koper, bestaande uit een renaissancekandelaar, twee art deco-kandelaars en een bronzen wijwatervat.
Un lot d’objets en bronze et cuivre, comprenant un chandelier Renaissance, deux Art Déco chandeliers et un bénitier en bronze.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#205
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200 -
#401
Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200/250 -
#716
Een paar bronzen olifantenkoppen.
Paire de têtes d’éléphant en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#207Guillaume Charlier
“Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.
”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 220/280 -
#393H. Becquet
Een aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#691
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#568
Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#330
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants taillés en princesse ayant un poids totald de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 400/500 -
#821
Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#77Hérgé
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#147
“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350/500 -
#346Naïn
Een klein Perzisch karpetje van wol en zijde. Handgeknoopt.
Une petite carpette de Perse en laine et soie.No longer availableDim. 120 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#375Val St. Lambert
Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en groen kristal.
Une série de douze verres en cristal vert et incolore.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#326
Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee grote en een kleine lade.
Buffet à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroirs.No longer availableDim. 110 x 150 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#813Limoges
Een koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#810
Een smeedijzeren kandelaar.
Candélabre en fer forgé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 50/70 -
#3Val St. Lambert
Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen afbeeldingen van sterrenbeelden. Gemerkt onderaan. We voegen er twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Une série de six sous-verres en cristal incolore taillé, représentant les signes du zodiaque. Marque en dessous. Nous ajoutons deux petits verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#712Madeleine Appel
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#564
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd: Burliuk.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée: Burliuk.No longer availableDim. 58 x 54 cmEstimate: € 200/240