#291
Een gefineerde kolompendule in Napoleon III-stijl met koperen wijzerplaat en slinger en de kast versierd met marquetterie.
Une pendule en placage, style Napoléon III, avec cadran et balancier en cuivre et le coffre en décoration marquetterie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#738
Een sobere ronde houten wandklok.
#213
Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
#218
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#116J. B. Everaert à Bruxelles
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#386
#54
“Dorpsplein”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd R.D.
“Place du village”. Huile sur panneau. Porte le monogramme R.D.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#547
#97
Een jongedame van goudgepatineerd brons op een grijs marmeren sokkel. Manco en losse arm.
Jeune femme en bronze à patine dorée sur socle en marbre gris. Manquants et bras détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#268Van Esbroeck
“Fluisterend koppel.” Een beeld van terracotta.
#681
Suite de six assiettes en porcelaine polychrome à décor famille rose de pivoines. Chine, époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 900 / 1200 -
#484Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Portret van Felix Timmermans”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portait de Felix Timmermans”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#679.
“Tempel van Thebe”. Gravure.
#323
Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.
#485Leopold Van Esbroeck
“Nimfen.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
“Nymphes”. Une statue en noyer sculpté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224P. Alechinsky
“Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.
“Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 50 / 70